„Ameryka Express” nie zaniża poziomu – w tym sezonie uczestnicy ścigają się w Kolumbii. W 9. odcinku pozostało aż 6 par: Grzegorz i Rafał Collinsowie, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Marcin Różalski i Bartosz Fabiński oraz Paweł Deląg i Dariusz Lipka.

Ameryka Express – 9 odcinek

Ameryka Express: Bartek nie mógł wytrzymać w parze z Marcinem: „Marcin, źle się z Tobą współpracuje w tym programie”

W dzisiejszym odcinku „Ameryka Express” Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska rozkoszowały się wygraną immunitetu, ale nie na długo. Podczas kolacji w pięknym miejscu kelnerzy zaserwowali im hummus z pieczonymi mrówkami. Również pozostałe pary, które znalazły nocleg na własną rękę, musiały spróbować lokalnego przysmaku, czuli pieczonych mrówek.

Ameryka Express. Uczestnicy PRZERAŻENI warunkami, w jakich mieszkają ludzie. Co się działo w 5. odcinku?

Patrycja Markowska i Żaneta Lubera wygrały amulet po raz pierwszy w programie – z dziewczynami przegrała para: Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał.

 

 

 

Cały wyścig był utrudniony czarną flagą, którą pary musiały przekazywać między sobą, aby nie odpaść. Paweł Deląg i Dariusz Lipka podczas wyścigu nie oddali nikomu flagi i wzięli na siebie ryzyko przegranej.

Jedak ostatni na metę dotarli Marcin Różalski i Bartosz Fabiński, w związku z tym opuszczają program „Ameryka Express”.