W programie „Ameryka Express 2” uczestnicy znajdują się coraz bliżej mety, więc walka staje się coraz bardziej zacięta. Co działo się w 10. odcinku?

Filip Sikora ma dość mamy w „Ameryka Express”? Wolszczak: „Matka jest matka, zawsze się czepia” (WIDEO)

Co działo się w 10. odcinku „Ameryka Express 2”?

Prowadząca, Daria Ładocha, podsumowała osiągnięcia uczestników, czyli ilość zdobytych amuletów i immunitetów. Niektórzy nie mieli żadnych, więc nastąpiło przejęcie amuletów innych par. Żeby odzyskać swoje przedmioty, musieli zagrać w kolumbijską grę „Yemeris”. Tu najgorzej poradziły sobie Karolina Pisarek i Marta Gajewska.

Następnym zadaniem było ścięcie owocu palmy olejowej. Dwie pary, które zerwały najcięższy, mogły zawalczyć o amulety innych uczestników – byli to bracia Collins oraz Małgosia z Ernestem.

Obie pary i Karolina z Martą, jadąc już do Darii, znaleźli się w miejscu, w którym chwilę wcześniej zdarzył się wypadek. Minęli ciężarówkę zgniecioną przez konar, co nimi wstrząsnęło. Zrozumieli, że byli o włos od tragedii.

W takich momentach człowiek uświadamia sobie, jakie życie jest kruche – powiedziała Marta Gajewska-Komorowska.

Bracia Collins i Małgosia z Ernestem musieli zagrać w domino jeżdżąc rikszami. Druga para zwyciężyła. Karolina ze swoją towarzyszką bardzo się ucieszyły, bo dzięki temu nie straciły swoich zdobyczy.

Daria Ładocha poprosiła pary, aby zastanowili się, kto lepiej wykonuje zadanie, a kto sprawdza się w szukaniu transportu i noclegu.

Następnego dnia uczestnicy zawalczyli o immunitet. Pierwszym zadaniem było liczenie schodów w drodze pod górę. Musieli też przejść przez przerażający most, wiszący nad przepaścią. Szczególnie ciężko zniosła to Patrycja Markowska

„Ameryka Express”. Deląg ZACHWYCONY koleżanką! „Flirty, które mają charakter okazjonalny”

Immunitet zdobyli Małgosia i Ernest. Otrzymali też telefon, który ostatecznie trafił w ręce Karoliny i Marty. W tym odcinku nikt nie pożegnał się z programem.

 

 

Daria Ładocha w Ameryka Express

Daria Ładocha w Ameryka Express fot. TVN/Piotr Filutowski

Ameryka Express 4, odc. 10, Karolina Pisarek

Ameryka Express 4, odc. 10, Karolina Pisarek, TVN/Piotr Filutowski

Karolina Pisarek, Marta Gajewska

Ameryka Express 4, odc.10, Karolina Pisarek, Marta Gajewska, TVN/Piotr Filutowski

Ernest Musiał i Małgorzata Heteryk w Ameryka Express

Ernest Musiał i Małgorzata Heteryk w Ameryka Express fot. TVN

Ameryka Express 4, odc. 10, Patrycja Markowska

Ameryka Express 4, odc. 10, Patrycja Markowska, TVN/Piotr Filutowski