Za nami 8. odcinek telewizyjnego show „Ameryka Express”. Do finału zostało już niewiele czasu, a na tym etapie programu zostały same mocne pary. Co się wydarzyło w najnowszym odcinku? Oczywiście nie zabrakło emocji do samego końca.

Ameryka Express: Grażyna Wolszczak otwiera się na temat nagłej śmierci męża. Kto odpadł z programu?

Co się działo w 8. odcinku „Ameryka Express”?

Uczestnicy doszli bardzo daleko, do mety programu i zwycięstwa w wyścigu pozostało im „tylko” 1000 kilometrów! W tym odcinku podróżnicy na własnej skórze przekonali się jak bardzo Kolumbia różni się od Gwatemali.

„Ameryka Express”. Deląg ZACHWYCONY koleżanką! „Flirty, które mają charakter okazjonalny”

Pierwszą misją było sprzedawanie lokalnych przysmaków –  churrosów, za określoną sumę pieniędzy. Chaos i gwar jak zawsze utrudniały wykonanie zadania.

O amulet zawalczyły trzy drużyny, Karolina Pisarek z koleżanką Martą, bracia Collins, i Ernest z Gosią. Gra odbyła się na jeziorze, a uczestnicy poruszający się rowerami wodnymi  poszukiwali ukrytego w beczkach pytania. Aby wygrać 10 000 złotych wystarczyło dobrze odpowiedzieć na pytanie związane z misją „Latawce” która miała miejsce w drugim odcinku show.

Każdej z par udało się dotrzeć do lądu, ale nie każdy poprawnie wyrecytował zapisane zdanie. Amulet zdobyła Karolina Pisarek z koleżanką.

Paweł Deląg zupełnie nie pamiętał, co napisała mu Grażyna Wolszczak. Zamiast tego, jego zdanie zapamiętała dokładnie Patrycja Markowska.

Uczestnicy spędzili pierwszą noc w Kolumbii, a atmosfera była bardzo napięta. Bracia Collins trochę się posprzeczali, ale jak zawsze obrócili wszystko w żart. Karolina Pisarek przyznała, że w programie wychodzi poza własną strefę komfortu i każdy kolejny dzień ją zaskakuje.

Patrycja przyznała, że przez zmieniające się temperatury, ucierpiał jej głos. Dziewczyny wkręciły się do Kolumbijskiego radia, ale nie znalazły tam spania. Zamiast tego szczęście się do nich uśmiechnęło i trafiły na pokój do spania, gdzie obie miały wygodne łóżko. Wokalistka tego dnia miała wyjątkowo dobry humor, delikatny filtr z Pawłem Delągiem przy wódce wyglądał niegroźnie – jednak widać, że dalej jest między nimi chemia.

Kto odpadł w 8. odcinku „Ameryka Express”?

Uczestnicy z samego rana rozpoczęli wyścig do Chiquinquira, gdzie mieli okazję zagrać w ulubioną przez Kolumbijczyków grę Tejo i gdzie rzucali w cel ciężkim dyskiem.  Okazało się, że Paweł Deląg ma niezłego cela 🙂

Immunitet zdobyła Karolina Pisarek z koleżanką. Następny odcinek będzie dla nich przyjemniejszy. Co ciekawe nikt nie pożegnał się z programem. Wygląda na to, że już za tydzień skład się pomniejszy.

Oglądaliście najnowszy odcinek?

Jak wasze wrażenia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

6. odcinek „Ameryka Express” pełen ŁEZ. Karolina Pisarek nie może wytrzymać widoku…

Daria Ładocha o stylistach i makijażystach na planie „Ameryka Express” (WIDEO)

Filip Sikora ma dość mamy w „Ameryka Express”? Wolszczak: „Matka jest matka, zawsze się czepia” (WIDEO)