Za nami 6. odcinek programu „Ameryka Express” i kolejna dawka emocji. Z jakimi zadaniami uczestnicy musieli się tym razem zmierzyć? Czy „Różal” i Bartosz Fabińsiki dotrą do mety niezauważeni?

Ameryka Express – 6 odcinek

Daria Ładocha o stylistach i makijażystach na planie „Ameryka Express” (WIDEO)

Bracia Collins co odcinek dają widzom dawkę emocji i humoru. W 6. odcinku po tym, jak Grzegorz i Rafał rozczulili się na widok biednych dzieci, opowiedzieli o swoim dzieciństwie: „Nie mogliśmy pomóc w żaden sposób. Zostawiliśmy im biżuterię, którą ze sobą zabraliśmy. Greg się popłakał, bo ten widok przypomniał nam chwile, które chcielibyśmy wymazać z pamięci. Nasze koszmarne dzieciństwo„.

Ja w wieku 16 lat pracowałem już, nie miałem czasu. To nie był nasz wybór.”, „Byłem bity w domu i wolałem spać na garażu niż w domu – wyznali bracia Collins. 

Ameryka Express. Uczestnicy PRZERAŻENI warunkami, w jakich mieszkają ludzie. Co się działo w 5. odcinku?

Następnie załamała się Karolina Pisarek. Podczas szukania noclegu modelka nie mogła znieść widoku biednych mieszkańców:

Oni nie mają światła (…) Jak ludzie tutaj żyją, nie wierzę w to, oni wszyscy po prostu oddzielają się kocami i tak żyją (…) Będziemy spać z nimi, w jednym pomieszczeniu. Szczerze mówiąc to mnie uderzyło, że ludzie tak żyją, tak mieszkają, tak na co dzień. Sobie nikt nie zdaje sprawy, że niektórzy tak mieszkają i żyją w ciężkich warunkach  – mówiła ze łzami w oczach Pisarek.

Byli partnerzy w programie Ameryka Express. NIE dotarli na start!

Z kolei „Różalowi” i Bartoszowi Fabińskiemu udało się dotrzeć na metę niezauważonym, czyli wracają do programu

Kto odpadł z „Ameryka Express”?

W 6. odcinku „Ameryka Express” nikt nie odpadł tylko dlatego, że w czarnej kopercie była informacja, że nikt nie opuszcza programu. Gdyby jednak nie było czarnej koperty, z programem pożegnałyby się: Patrycja Markowska i Żaneta Lubera. 

„Ameryka Express”. Deląg ZACHWYCONY koleżanką! „Flirty, które mają charakter okazjonalny”