Andrzej Piaseczny tak jak wielu innych polskich celebrytów mocno zaangażował się w pomoc Ukrainie. Od momentu wybuchu wojny wiele polskich gwiazd udostępnia zbiórki, prośby o transport czy dach nad głową oraz wspomaga finansowo uchodźców. Piasek postanowił jednak zaapelować do fanów o coś innego niż pieniądze, żywność, ubrania czy schronienie. Zrobił to w dość nietypowy sposób.

Andrzej Piaseczny w szczerym wywiadzie na temat swojego coming outu. Zdradził, czy chciałby adoptować dzieci

Andrzej Piaseczny w militarnym stroju chce pomóc Ukrainie! Wybiera się na wojnę?

W nowym poście na swoim Instagramie Andrzej Piaseczny zaprezentował się fanom w iście wojskowym stroju – ubrany w militarną, kuloodporną kamizelkę i hełm nagrał filmik, w którym zaapelował o pomoc w dostarczaniu Ukraińcom niezbędnego do wygrania wojny wojskowego sprzętu. Oczywiście większość przeciętnych obywateli nie dysponuje tego typu darami, dlatego Piasek prosi internautów o wpłacanie środków na organizację, która zajmuje się dystrybucją i kupnem militarnego sprzętu:

Może jak na człowieka, który jest przeciw wszystkim formom przemocy, wyglądam nieco dziwnie, ale to jest sprzęt, który ratuje życie. Sprzęt, którego brakuje, który jest potrzebny tam, gdzie się biją – jak sądzę – i za naszą wolność. Panie, panowie. Drodzy, rodacy. Kiedykolwiek nasza ojczyzna była w niebezpieczeństwie, niezależnie od tego, czy sto lat temu w związku z wojną polsko-bolszewicką, czy później w 39, ludzie pomagali i zrzucali się, aby bronić się i walczyć. Dzisiaj mówimy o obronie. Zrzućmy się na sprzęt, który ratuje życie. Pomóżmy, to jest nasza sprawa.

Jednocześnie piosenkarz zapewnił, że tak długo jak wojna na Ukrainie wciąż będzie trwać, tak zarówno on jak i Polacy nie przestaną nieść pomocy naszym wschodnim sąsiadom:

Póki tam przelewana jest krew – nie przestajemy pomagać. Choćby w innych miejscach, na innych profilach, wśród innych ludzi życie kwitło kolorowo tak, jakby nic się nie zmieniło… my z Wami.

Trzeba przyznać, że jest to dość niecodzienny apel o pomoc, ale najważniejsze, że działa.

IG: andrzejpiaseczny_official

IG: andrzejpiaseczny_official

IG: andrzejpiaseczny_official

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Piasek na antenie „TzG” zadrwił z rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Widzowie oburzeni

scena z: Andrzej Piaseczny, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Andrzej Piasek Piaseczny, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Andrzej Piaseczny wyszedł ze SZPITALA! Pokazał zdjęcie

Teledysk Andrzeja Piasecznego o LGBT podbija świat. Polskie stacje radiowe udają, że go nie widzą

scena z: Andrzej Piasek Piaseczny, Michał Bajor, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Andrzej Piaseczny, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Andrzej Piaseczny wystąpił nago w najnowszym teledysku.

Andrzej Piaseczny wystąpił nago w najnowszym teledysku. Fot.Youtube/AndrzejPiaseczny.