Andziaks i Luka zaledwie kilka miesięcy po swoim hucznym weselu pochwalili się zakupem pięknej willi z ogrodem. Para do tej pory wynajmowała wielki apartament na warszawskim Powiślu z widokiem na bulwary i Stadion Narodowy. Obecnie są na etapie projektowania wnętrz z architektem.

Andziaks i Luka pokazali, jak będzie wyglądać ich łazienka. Króluje marmur i matowa czerń

Andziaks pokazała projekt sypialni

Andziaks już w trakcie remontu zaczęła chwalić się wizualizacjami wnętrz, które przygotowała jej architektka. Pokazała już projekt pokoju dla córki Charlotte, łazienkę, a teraz zdradziła, jak będzie wyglądać ich sypialnia.

Nasza sypialnia. Razem z @patrycja_okrutna_design stworzyłyśmy cudowne miejsce. Muszę poprosić Was o pomoc w wyborze! Sypialnia z lampą? Sypialnia bez lampy? Sypialnia z lustrem? Sypialnia bez lustra? Która opcja ze zdjęcia podoba Wam się najbardziej? Ja się nie mogę zdecydować. Zaznaczę, że za drzwiami ukrytymi w ścianie znajduje się garderoba, w której jest duże lustro, może pomoże to Wam w wyborze – zapytała fanów Andziaks.

Youtuberka postawiła na totalną biel. W tym samym kolorze są ściany, podłoga, łóżko i meble. Do tego cały pokój zdobi podwieszany sufit i białe kwiaty.

Andziaks ma powikłania po operacji! „Nie wiadomo czy zostanę wypisana, czuję straszny ból”

Zdecydowana większość internautów uważa, że sypialnia lepiej wygląda bez lampy. A Wy co doradzicie Angelice? Lepiej z lampą i lustrem, czy bez?

Andziaks i Luka kupili dom!

scena z: Andziaks, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

IG: andziaks