Andziaks i Luka dwa lata temu powitali na świecie córeczkę Charlotte. Z kolei w lipcu tego roku zorganizowali najgłośniejsze wesele w tym kraju. Po ślubie para kupiła piękną willę, którą pochwalili się całkiem niedawno na swoich kanałach YouTube.

Andziaks pokłóciła się z teściową: „Kilka miesięcy do siebie się nie odzywały”

Andziaks i Luka polecieli do Nowego Jorku

Andziaks jest znana na polskim YouTube z celebrowania okresu bożonarodzeniowego. Co roku, jej vlogmasy są uznawane za najlepsze spośród wszystkich influencerów.  Angelika i Luka w ubiegłym roku polecieli kręcić vlogmasy do Nowego Jorku. Wydawało się, że w tym roku nic z tego, ponieważ youtuberka trafiła do szpitala z zapaleniem wyrostka robaczkowego.

Andziaks trafiła do szpitala! „Boję się, że się nie obudzę”

A jednak! Właśnie na kanał Andziaks trafił vlogmas z podróży do Nowego Jorku, w którym cała rodzina klasą biznes poleciała celebrować święta. Angelika zdradziła na filmie, że musiała już płacić za Charlotte, jak za dorosłego, więc koszt takiej podróży dla trzech osób wyszedł około 15 tys. złotych. Podczas lotu mała Charlotte zamówiła sobie krewetki, a potem poszła spać na rozkładanym fotelu.

Andziaks i Luka śpią w Hotelu Plaza w Nowym Jorku

Z kolei na lotnisku w Nowym Jorku influencerka powiadomiła męża, że zrobiła mu niespodziankę i wykupiła nocleg w Hotelu Plaza na cały pobyt. Angelika nie miała problemu z tym, żeby powiedzieć, że cena za noc wychodzi 10 tys. złotych.

Na stronie Booking.pl nam pokazuje 63 tys. za 6 nocy dla trzech osób, więc youtuberka mówiła prawdę, że noc wychodzi 10 tys. złotych.

Andziaks ma powikłania po operacji! „Nie wiadomo czy zostanę wypisana, czuję straszny ból”

Można zauważyć po oczach Luki, że sam był zaskoczony zachowaniem żony. Natomiast widać, że youtuberka jest zachwycona swoim pomysłem, że mogła spełnić swoje marzenie i spać w hotelu, w który nagrywano film „Kevin sam w Nowym Jorku”.