Daniel Martyniuk (31 l.) cały czas o sobie przypomina, co nie idzie w parze z jego niedawnym oświadczeniem, że ma dosyć bycia sławnym. Syn Zenka Martynika jest znany głównie ze skandali. Do tej pory nie wykazał się żadnymi talentami, chyba że mamy na myśli talenty do rozdmuchiwania afer i obrażania innych osób. Teraz na Instagramie postanowił skrytykować hotel a później wycofał się ze swoich słów podając, że został zmanipulowany.

Daniel Martyniuk WŚCIEKŁY, bo wyproszono go z baru. „Obrażał barmana, przewracał się na gości”

Daniel Martyniuk obraża hotel na Instagramie

O Danielu Martyniuku z pewnością można powiedzieć „typ niepokorny”. Nie pomagają starania rodziców, którzy próbują uspokoić syna. Młody Martyniuk nie zwalnia tempa i przeskakuje z jednego skandalu w drugi. Niedawno obraził Kamila Bednarka a teraz postanowił odnieść się w swojej wypowiedzi do jednego z hoteli na Podlasiu i nie szczędził gorzkich słów.

Daniel Martyniuk puka od spodu i ATAKUJE Kamila Bednarka

Chciałbym powiedzieć, że na Podlasiu znajduje się taka mniej więcej sala weselna, która jest jedną z gorszych sal, jakie tylko znajdowały się na całym świecie. Podaje się tam skiśnięte piwo, w ogóle wszystko jest zepsute! Cały hotel jest bardzo zepsutym hotelem, łóżka przeżerają mole, w ogóle nie warto tam być – drwił Daniel.

Daniel Martyniuk obraża hotel na InstaStory.

Daniel Martyniuk obraża hotel na InstaStory. Fot.Instagram/daniel.martyniuk.89.

Słowa Daniela postanowiła skomentować jedna z właścicielek obiektu. W wywiadzie przyznała, że sprawa zostanie skierowana do sądu. To nie pierwszy raz, gdy Daniel może stanąć na sądowej wokandzie.

To są oszczerstwa, tym bardziej, że nie był gościem naszego hotelu. Sprawa zostanie skierowana do sądu, bo nie można ludzi oczerniać. Nie chcemy być kojarzeni z takimi sprawami. Mamy mały hotelik, organizujemy głównie imprezy okolicznościowe. Nam nie zależy żeby być kojarzonym z tego typu „reklamą” – powiedziała w rozmowie z WP jedna z właścicielek hotelu.

Daniel szybko opublikował przeprosiny, w których przyznał, że został zmanipulowany. Zastanawia nas, kto tak manipuluje młodym Martyniukiem, że traci własną głowę i bez żadnych postaw obraża inne osoby.

Daniel Martyniuk opublikował przeprosiny na InstaStory.

Przeprosiny Daniela Martyniuka. Fot.InstaStory/daniel.martyniuk.89.

Myślicie, że Daniel wyciągnie jakieś wnioski?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Daniel Martyniuk ZATRZYMANY!

Edyta Górniak PRZYTULIŁA Martyniuka na scenie. Będzie duet?

Daniel Martyniuk oświadcza: Już nie chcę być sławny

Zenon Martyniuk z żoną Danutą na czerwonym dywanie.

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Daniel Martyniuk w programie "Pytanie na Śniadanie".

Nagranie programu ‚Pytanie na Śniadanie’ w TVP2; Daniel Martyniuk. Fot.Forum.

Daniel Martyniuk w dniu swojego ślubu.

Ślub syna gwiazdy disco polo Zenka Martyniuka, 28-letniego Daniela z Ewelina Golczynska. Fot.Forum/Michal Kosc.