Angelina Jolie (44 l.) z powodu Międzynarodowego Dnia Kobiet zdecydowała, że zabierze głos i opowiedziała swoją historię na łamach magazynu „Time”. Jolie zdradziła, że w krótkim czasie jej obie córki były zmuszone do przejścia poważnych operacji. Jolie do tej pory nigdy tak szczerze nie mówiła o swoich dzieciach.

Angelina Jolie będzie miała swój program telewizyjny!

Angelina Jolie pisze o operacji córek

Angelina wychowuje 6 dzieci: Maddox’a, Pax, Zaharę, Shiloh i bliźniaki Knox i Vivienne. Po rozwodzie z Bradem Pittem w 2016 roku, to ona spędza więcej czasu ze swoimi pociechami.

Angelina Jolie adoptuje SIÓDME dziecko? Brad Pitt NIE chciał się na to zgodzić

Aktorka ujawniła, że ostatnio jej rodzina przechodziła bardzo ciężkie czasy. Jej dwie córki w krótkim odstępie czasu musiały przejść poważne operacje. Dla każdej matki problemy zdrowotne dziecka są czymś trudnym, gdyż są bezsilne i muszą zaufać personelowi medycznemu.

Jolie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet napisała esej, który ukazał się w magazynie „Time”. Wyjawiła, że ostatnio jej rodzina nie miała lekko. Aktorka większość czasu spędzała w szpitalu, gdzie wspierała swoje córki.

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta chcą Wam coś powiedzieć! (VIDEO)

Ostatnie dwa miesiące spędziłam w szpitalu ze względu na operacje mojej najstarszej córki, a kilka dni temu obserwowałam, jak jej młodsza siostra musiała 'pójść pod nóż’, aby zoperować biodro – zaczęła aktorka

Trzeba przyznać, że Angelina bardzo rzadko wypowiada się w mediach na temat dzieci. Wiadomo, że jej młodsza z córek miała problemy z biodrem, lecz nie jest jasne, co dolegało jej siostrze Zaharze.

Angelina Jolie z dziećmi w kinie

Jolie stara się jak może, by jej dzieci były otoczone jak najlepszą opieką i szybko wróciły do pełni sił. Jak przystało na dobrą mamę zorganizowała wyjście do kina.

Zahara wyglądała na zdrową i wypoczętą. Tego dnia miała na sobie czerwoną tunikę w kratkę. Po rodzinnym wypadzie do kina 15-latka popijała colę trzymając w ręku swoją poduszkę.

Angelina Jolie z dziećmi

Fot.Forum/X17

Jolie w eseju nie potrafiła ukryć dumy ze swoich pociech. Zdradziła, że trudny czas jeszcze bardziej zbliżył wszystkich do siebie. Rodzeństwo zjednoczyło się i pomagało sobie nawzajem.

Angelina Jolie zabrała dzieci na imprezę do znajomych. Spójrzcie na stylizację Zahary; niczym Meghan Markle!

Obserwowałam, jak moje córki otaczają siebie nawzajem opieką. Moja najmłodsza córka przypatrywała się pielęgniarkom pracującym przy jej siostrze, żeby móc potem im pomóc. Widziałam, jak wszystkie moje dziewczynki bez mrugnięcia okiem zatrzymały wszystko i poświęciły się sobie nawzajem. Czuły radość z tego, że mogły być dla siebie oparciem – napisała Jolie

Fotoreporterzy przyłapali aktorkę w towarzystwie dzieci. Vivienne poruszała się o kulach, po niedawnej operacji biodra cały czas dochodzi do siebie.

Angelina Jolie z dziećmi

Fot.Forum/X17

Podobno nawet Brad Pitt dołączył do byłej żony i odwiedził córki w szpitalu by okazać im wsparcie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Khloe Kardashian w sukni z rozcięciem na evencie. Wyglądała niczym Angelina Jolie

ALE PLOTA! Jolie zadzwoniła do Aniston, która jest w ciąży, żeby jej powiedzieć TO?!

Angelina Jolie jest WŚCIEKŁA! Tak chce walczyć o Brada?

Angelina Jolie z dziećmi

Fot.Forum/Backgrid UK

Angelina Jolie z dziećmi

Fot.Forum/Backgrid UK