Angelina Jolie (44 l.) rzuciła się w wir pracy. W takim wydaniu jeszcze nigdy nie widzieliście aktorki. Jolie została zauważona na planie nowego filmu Marvela pt. „The Eternals”. Występuje w nim jako superbohatera, Thena. 

Angelina Jolie na wakacjach w Hiszpanii. Ta sukienka odjęła jej lat (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie jako super bohatera w złotej zbroi i blond peruce

Angelina Jolie została zauważona podczas kręcenia scen dla Marvela. Film z udziałem gwiazdy będzie nosił tytuł  „The Eternals” Fotoreporterzy wypatrzyli Angelinę w Hiszpanii 6 listopada! Podczas kręcenia scen walki miała na sobie błyszczący, złoty kombinezon i blond perukę, gdy wcielała się w postać super bohaterki – Theny. Tego dnia dzień na planie był wyjątkowo zaskakujący, ewakuowano całą załogę z powodu strachu przed bombą! 

Angie, obecnie kręci sceny na jednej z wysp Kanaryjskich a dokładniej na Fuerteventurze. Według różnych doniesień filmowanie projektu Marvela zostało wstrzymane, gdyż członkowie załogi znaleźli w pobliżu niezidentyfikowany obiekt. Film jest kręcony na wyspie, która była wcześniej używana jako niemiecka baza wojskowa podczas II wojny światowej.

Nowy film z Angeliną Jolie

Mimo słabej jakości mamy pierwsze zdjęcia scen z filmu. Fani tego typu rozrywki mogą rzucić okiem na kostiumy, które pojawią się w filmie. The Eternals jest osadzony miliony lat w przyszłości. Film opowiada historię nieśmiertelnej rasy, która została stworzona przez Celestiali i wysłana na Ziemię, aby chronić ludzi przed inną rasą, Deviantami. 

Jest to pierwszy raz, kiedy Angelina wkracza do zespołu Marvel Cinematic UniverseThe Eternals trafi na ekrany kinowe 6 listopada 2020 roku. W filmie o superbohaterach obok Jolie wystąpi także Selma Hayak.

Angelina Jolie

Fot.FORUM/Mega Agency

Angelina Jolie

Fot.FORUM/Mega Agency

Myślicie, że Jolie sprawi się w roli super bohaterki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Naga Angelina Jolie na okładce Harper’s Bazaar zapowiada, że wyprowadzi się ze Stanów

Angelina Jolie na wakacjach w Hiszpanii. Ta sukienka odjęła jej lat (ZDJĘCIA)

Shiloh Jolie Pitt przechodzi okres buntu. Angelina nie jest w stanie sobie z nią PORADZIĆ!