Anna i Robert Lewandowscy od wielu lat tworzą szczęśliwą parę. Owocem ich miłości są dwie dziewczynki, czyli 4-letnia Klara i roczna Laura. Trenerka, choć nie pokazuje twarzy swoich dzieci, bardzo często prezentuje w sieci, jak spędza wspólnie z nimi czas. Nierzadko więc możemy „podglądać” ich zabawę, spacery, a także ostatnio… talenty najstarszej córki sportowców.

Anna Lewandowska o diecie swojej rodziny. Wprowadziła specjalne zasady

Klara Lewandowska ma talent makijażowi?

Już nie raz przekonaliśmy się, że mała Klara to prawdziwa zdolniacha. Dziewczynka radzi sobie świetnie z nauką języków obcych, wygina śmiało ciało za mamą na siłowni, a także uczy się grać na pianinie. Teraz okazuje się także, że córka Anny i Roberta ma także dryg do wykonywania make-upu.

Niedawno trenerka pokazała na swoim InstaStories, jak bawi się z dziewczynkami w wizaż. Efekty pracy najstarszej z pociech zaprezentowała na sobie. Jak poszło Klarze z kolorowymi kosmetykami? Cóż, naprawdę nieźle, a biorąc pod uwagę fakt, że dziewczynka ma dopiero 4 lata… jak napisała Ania, makijażystkom rośnie duża konkurencja!

Zgodzicie się?

Anna Lewandowska, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Warszawa, 08.09.2021. Mecz eliminacji Mistrzostw Swiata 2022, pomiedzy reprezentacjami Polski i Anglii, na stadionie PGE Narodowy; n/z loze VIP, Anna Lewandowska,,Image: 631142225, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Mateusz Wlodarczyk / Forum

Anna Lewandowska w modnej stylizacji

Anna Lewandowska w modnej stylizacji fot. AFPS

Anna i Robert Lewandowscy na ściance, fot. AKPA

scena z: Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA