Anna Lewandowska postanowiła odpowiedzieć na Instagramie na pytania fanów. Poruszyła m.in. temat diety domowników. Co jest dla niej najważniejsze?

Dieta Lewandowskich

Anna Lewandowska dba o dietę męża, uznanego za najlepszego piłkarza świata, Roberta Lewandowskiego. Była też dietetykiem polskiej kadry. Spoczywa na niej duża odpowiedzialność! Oprócz tego ma dwie córeczki, o których jadłospis musi zadbać.

Anna Lewandowska zdradziła zasady panujące w SYPIALNI jej i Roberta. Takie mają wymagania

Lewa zdradziła, że nie mają specjalnej diety, wprowadziła jedynie zasady zdrowego odżywiania, aby wszyscy czuli się dobrze.

Nie jesteśmy na „diecie”. Wszyscy po prostu jemy zdrowo – według zasad, które nam się sprawdzają (które wprowadziłam od lat w naszym domu) i służą dobremu samopoczuciu.

Anna Lewandowska o diecie fot. Instagram

Lewandowska wyznała również, że ulubione słodycze Roberta to oczywiście te firmy „Foods by Ann”. Zdarza jej się też zjeść pizzę, a sama robi… bezglutenową.

Anna Lewandowska o diecie fot. Instagram

Anna Lewandowska o diecie fot. Instagram

 

Warszawa, 02.09.2021. Mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2022, pomiędzy reprezentacjami Polski i Albanii, na stadionie PGE Narodowy; n/z Anna Lewandowska,Image: 630092345, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Mateusz Wlodarczyk / Forum

Urodziny Klary Lewandowskiej fot. Instagram