Anja Rubik (37 l.) po raz drugi wystąpiła na okładce prestiżowego magazynu „Vogue Polska”. Okazuje się, okłada z nagą supermodelką, która ma związane ręce nie była jedna. Magazyn pokazał, jak wygląda druga, zdecydowanie mocniejsza okłada. Grudniowy numer ukaże się z trzema okładkami, na każdej z nich Anja Rubik.

Anja Rubik na okładce Vogue Polska: „Są to najważniejsze i najbardziej osobiste okładki oraz autoportrety w mojej karierze”

Naga Anja Rubik na okładce Vogue Polska

Anja Rubik zrobiła oszałamiającą karierę w modzie i jest zatrudniania przez największych projektantów. Modelka mimo pracy na całym świecie dumnie podkreśla to, że jest Polką. Rubik od lat angażuje się społecznie i kojarzona jest również z propagowania edukacji seksualnej. Anja wydała podręcznik „Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”.

Anja Rubik w OSTRYM WPISIE do Kaczyńskiego. „Proszę o SZACUNEK dla osób WIERZĄCYCH”

Modelka aktywnie angażuje się w sytuację polityczną w naszym kraju. Anja wspiera Protesty Kobiet odbywające się w całym kraju. Równie chętnie komentuje poczynania polityków.

Rubik udostępniła na swoim Instagramie drugą okładkę „Vogue Polska”, która również nawiązuje do walki o prawa kobiet. Anja pozuje nago trzymając w dłoni racę. Modelka chciała podkreślić siłę i bunt kobiet i zrobiła piorunujące wrażenie.

2/3 „Chciałam, aby sesja oddała nasz bunt i naszą siłę. W głównej roli obsadziłam kobietę jak ze zdjęć Helmuta Newtona. Na fotografii jestem naga. W systemach patriarchalnych ciało kobiety jest seksualizowane, jest czymś złym i nieprzyzwoitym. Nagość stała się więc symbolem kobiecej rewolucji” – powiedziała supermodelka w rozmowie z Vogue Polska.

Sonda

poll-violet

Anja Rubik na TRZECH okładkach "Vogue Polska" wspiera protesty kobiet. Która wygląda najlepiej?

1
Anja Rubik ze związanymi dłońmi na okładce

Okładka pierwsza, na której Anja ma związane ręce jest bardzo obrazowa!

2
Anja Rubik nago na okładce Vogue.

Druga okładka jest moim faworytem.

3
Anja Rubik na mocnej okładce walczy o prawa kobiet.

Wszystkie okładki mi się podobają. Anja wygląda piorunująco.

Druga okładka „Vogue Polska” z Anją Rubik

Pod zdjęciem Internauci pogratulowali supermodelce wzięcia udziału w tak ważnej i symbolicznej dla każdej kobiety sesji.

  • Przepiękna okładka!

  • Temat nagiego ciała nadal jest czymś obcym dla większości. Dobrze że coraz bardziej się otwieramy i pokazujmy ze każda z nas jest piękna ze swoim ciałem.

  • Najlepsza.

  • Królowa.

  • Wow, to jest tak mocne, wymowne i świetne, że brak mi słów.

  • Brawo Anja – czytamy.

Co myślicie o drugiej okładce pisma?

Która jest Waszą ulubioną?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anja Rubik będzie miała dziecko? Modelka wyjawiła swoje plany na przyszłość

Anja Rubik pozuje nago dla „Vogue” – modelka wykazała się kreatywnością i sama zrobiła zdjęcia

Anja Rubik skomentowała zdjęcie Agaty Dudy. Nie przebiera w słowach