Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą. Huczało w mediach, kiedy obiegła wieść, że dyrektor programowy stacji TVN, jest zakochany i to w znacznie młodszej aktorce. Na początku września pisaliśmy, że para się zaręczyła.

Edward oświadczył się Ani! Stało się to dosłownie kilka tygodniu temu, podczas urlopu, który wspólnie spędzili we Francji. Edward wszystko zaplanował już wcześniej – przy wybieraniu destynacji miał w głowie, że musi to być bardzo romantyczne miejsce – zdradziła Pudelkowi bliska znajoma pary.

Edward Miszczak i Anna Cieślak wezmą ślub?

Edward Miszczak i Anna Cieślak ZARĘCZYLI SIĘ?

Teraz wujek Anny, Bronisław Cieślak został zapytany, czy dostał już zaproszenie na ślub. W tygodniku „Świat&Ludzie” zdradza, co słychać u jego bratanicy:

Nie mam zielonego pojęcia. Jeśli dostanę zaproszenie, to wtedy powiem. Nawet moja najstarsza córka, która ma z Anią częsty kontakt, też tego nie wie. A pytałem ją o to dwie godziny temu. Ale ślub w rodzinie to zawsze wielkie szczęście. Więc dlaczego nie? Dawno już nie tańczyłem. Ostatnio – trzy lata temu na ślubie mojej młodszej córki Zosi – mówi Bronisław Cieślak tygodnikowi „Świat&Ludzie”.

Anna Cieślak i Edward Miszczak są w SZOKU, że ich związek wyszedł na jaw

Tłumaczy, że gdyby ten związek aprobował, czy był mu niechętny, to zawsze byłoby źle, ale nie warto szukać w tym sensacji.

A z panem Edwardem też się poznaliśmy. Przyszedł do pracy w Polskim Radiu, kiedy ja z niego odchodziłem. Nie widywaliśmy się często, ale bardzo go polubiłem – dodał aktor.

Kim jest nowa partnerka Edwarda Miszczaka, Anna Cieślak? Zasłynęła w filmie TVN-u!

Bronisław Cieślak. fot. Podlewski/AKPA

Anna Cieślak na ściance

Anna Cieślak/fot. Baranowski/AKPA

Edward Miszczak w granatowym garniturze

Edward Miszczak/fot. Kurnikowski/AKPA