Anna Lewandowska (31 l.) w miniony weekend udostępniła zdjęcie, na którym spaceruje ze swoimi córeczkami: 3-letnią Klarą i Laurą, którą urodziła na początku maja. Obie siedziały w podobnych wózkach w kwiaty. Internauci zdziwili się, czemu taka duża dziewczynka w ogóle w nim jeździ. Trenerka odpowiedziała.

Anna Lewandowska 2,5 tygodnia po porodzie wraca do ćwiczeń

Anna Lewandowska o tym, dlaczego 3-letnia Klara jeździ w wózku

Anna Lewandowska obecnie skupia się głównie na macierzyństwie, chociaż jak sama podkreśliła, nie zaniedbuje swoich pasji. Kiedy ma wolny weekend, korzysta z pięknej pogody i spaceruje z córeczkami – zdjęciem z Laurą i Klarą w wózkach podzieliła się na Instagramie.

Niektórych internautów zdziwiło to, że 3-letnia dziewczynka siedziała w wózku.

3 letnie dziecko w wózku ?? 😨

Fani zaczęli bronić trenerki:

  • Ja znam nawet starsze dzieci jeżdżące w wózku 🙈 moja w sierpniu kończy 3 latka a wózek już dawno schowany 😅🙈 każdy robi jak uważa 😊
  • A co panią tak szokuje w tym? 😅 nawet starsze jeżdżą. Większość wózków jest chyba jakoś do 4 roku życia. A podczas długich spacerów to jak najbardziej świetne rozwiązanie:p

Anna Lewandowska w butach modnych LATA TEMU. W dodatku zestawiła je z garniturem

Lewandowska postanowiła odpowiedzieć. Klara, chociaż sama już chodzi i biega, zechciała wsiąść do wózka, gdy zobaczyła w nim młodszą siostrę.

Klara jako 3 letnie dziecko zechciała na nowo z niego skorzystać ze względu na swoją siostrzyczkę 💆🏻‍♀️🙈