Anna Lewandowska jest dietetykiem i sportowce, chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami przepisami na pyszne i zdrowe posiłki oraz treningi w domu. Przekonuje Polaków do zdrowego trybu życia i chyba nieźle jej to idzie! Ma ogromne grono fanów (prawie 4 miliony obserwatorów na Instagramie).

Anna Lewandowska wraca z dziećmi do domu. Zobaczcie, jaką wiadomość przesłała do męża

Anna Lewandowska biega z dwoma córkami

Anna i Robert Lewandowscy doczekali się dwóch córek – Klary (4,5 roku) i Laury (2 l.). Mimo tego Ania nie rezygnuje ze swoich treningów i kariery. Co chwilę wrzuca nagrania w mediach społecznościowych, jak ćwiczy z córeczkami, czy mężem.

Teraz Lewandowska rozbawiła fanów do łez. Pokazała, jak biega na świeżym powietrzu z dwoma córeczkami. Okazuje się, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wsadziła Klarę do przyczepki sportowej, którą przypięła do bioder, a Laurę wsadziła do sportowego wózka, który pchała podczas biegania.

Anna Lewandowska chwali się zajęciami Klary. Fani: „daj jej DZIECIŃSTWO!”

Trzeba przyznać, że na zdjęciu wygląda to bardzo śmiesznie. Internauci zauważają, że Ania nałożyła na siebie bardzo duże obciążenie:

  • Ciekawe jak to wygląda w praktyce. Wózek, kobieta +przyczepka + krawężniki. Fajnie byłoby zobaczyć filmik bez żadnej edycji.
  • Szalona
  • Aniu, taki bieg i z takim cudnym obciążeniem, to chyba niełatwe wyzwanie
  • Podziwiam meeega!!! Z dziewczynami to niezły trening – czytamy.

KUCHNIA Anny Lewandowskiej. Jest bardzo nowoczesna

Ania Lewandowska ubrała już z dziewczynkami choinkę. Klara już jest TAKA wysoka!

Anna Lewandowska, fot. Instagram: annalewandowskahpba

Anna Lewandowska trenuje z Laurą

Anna Lewandowska trenuje z Laurą

Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum