Anna Lewandowska (32 l.) jest dietetykiem i chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami przepisami na pyszne i zdrowe posiłki. Ma również swój catering, dla którego opracowuje menu.

Anna Lewandowska zdradziła zasady panujące w SYPIALNI jej i Roberta. Takie mają wymagania

Anna Lewandowska pokazała kuchnię

Anna Lewandowska wcześniej gotowała tylko dla Roberta Lewandowskiego, który często chwalił żonę podczas wywiadów. Mówi się, że to dieta żony stoi za sukcesem Lewego! Teraz gotuje dla dwóch córeczek, Klary i Laury. Zobaczcie, w jakiej kuchni testuje swoje nowej przepisy trenerka.

Ania kiedyś opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w kuchni. Napisała, że właśnie ma chwilę na przygotowanie posiłków, podczas gdy jej starsza córka ma lekcję angielskiego.

Klara właśnie ma lekcję angielskiego, więc ja mogę wykorzystać ten czas na przygotowanie kilku posiłków na jutro 🍱 W 25 minut, bo tyle trwają jej zajęcia online można przygotować śniadanie, przekąskę, a nawet szybki lunch 🍽️  Pełna organizacja! 😂 Znacie to, prawda mamuśki? Każda minuta na wagę złota!

Lewandowscy zorganizowali dla córek przyjęcie w OGRODZIE. Jak tam pięknie!

Lewandowscy mogą pochwalić się szarą zabudową ze wgłębieniem na blat, drewnianym stołem i krzesła z krzesłami. Wnętrza są zaprojektowane w bardzo nowoczesnym stylu.

Podoba Wam się?

Anna Lewandowska w DD TVN

Anna Lewandowska w DD TVN fot. Aleksiej Witwicki / Forum

Anna lewandowska w DD TVN w jeansach i marynarce

Anna lewandowska w DD TVN w jeansach i marynarce fot. Aleksiej Witwicki / Forum