Anna Lewandowska (31 l.) błyskawicznie wróciła do formy po pierwszym porodzie. Już po kilku tygodniach pokazała idealny brzuch. Teraz przyznała, że po urodzeniu drugiego dziecka, jej priorytety uległy zmianie.

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch po drugiej ciąży. „Lewa jest normalna i wygląda jak my”

Anna Lewandowska szczerze o powrocie do formy

Dziś Ania jest mamą dwóch córeczek: Klary i Laury. Jak sama przyznała, macierzyństwo dodaje jej skrzydeł, ale z drugiej strony, czasem daje w kość i trenerka zwyczajnie jest niewyspana oraz zmęczona.

Na swoim Instagramie postanowiła porozmawiać z obserwatorkami na temat samoakceptacji:

Przerażające jest to jak kobiety siebie nie doceniają, jak nie potrafią być z siebie dumne, jak nie lubią siebie (…) Mi też kiedyś nie było łatwo, jak każda kobieta, mamy kompleksy, niedoskonałości, szczególnie osoby publiczne, które są poddane takiej opinii publicznej, muszą się zmierzyć z inną opinią i to zaakceptować.

Anna Lewandowska poprawia swoje zdjęcia? Lewy ją zdradził

Przyznała, że po urodzeniu Klary uległa presji:

Po pierwszym porodzie z Klarą uległam pewnej presji, też chyba swojej presji, chciałam szybko dojść do formy, udowodnić sobie i innym to, że jestem w stanie wrócić jako sportowiec, bo to dla mnie było też zadanie, wrócić po sportowemu do formy.

View this post on Instagram

Na początku #FighterChallenge wspominałam, że poza gośćmi na moich LIVE-ach, punktem zwrotnym wyzwania jest jeszcze jeden… CEL➜ SAMOAKCEPTACJA. JAK TO JEST U WAS Z SAMOAKCEPTACJĄ? 💪TRENING, który codziennie robicie z appką lub ze mną na LIVE jest jednym z czynników procesu samoakceptacji. A to oznacza, że będąc w naszym wyzwaniu, chcąc nie chcąc, uczestniczysz w takim procesie🤭 ____________ Kolejny LIVE ŚRODA I CZWARTEK 18:30💥💥💥 Już w najbliższy czwartek do mojego LIVE treningu zaproszę kilka osób jednocześnie. Od pierwszego dnia, bacznie obserwuje Wasze poczynania i nie ukrywam, mam swoje typy, niemniej chciałabym Was poprosić o zgłoszenia w komentarzach Przeczytam każde jedno i do środy podejmę decyzję. Co Wy na to? __ #annalewandowska #healthyplanbyann #dietandtrainingbyann #friends

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Obecnie powrót do dawnego wyglądu ciała nie jest dla niej najważniejszy.

Teraz zdałam sobie sprawę, że przy dwójce dzieci, kiedy nie jest też łatwo znaleźć czas na trening i inne obowiązki związane z dziećmi, szczególnie po tych wakacjach, gdzie chciałam do wakacji wrócić do formy, a potem sobie pomyślałam, wracając już z nich, że to nie jest najważniejsze. Ślepe podążanie za ideałem, którego nie ma, może nas zgubić.

Anna Lewandowska miała piękną kreację na weselu, ale zobaczcie w co ubrała Klarę

Trenerka zachęca do tego, aby zdrowo się odżywiać i dbać o siebie, ale po to, żeby dobrze się czuć, a nie dążyć do „fit sylwetki”.

Aktywność fizyczna, holistyczne podejście, zdrowe żywienie, może nam pomóc w tym, abyśmy siebie zaakceptowali, pokochali, abyśmy mieli większą pewność siebie.

Zgadzacie się z Lewandowską?

View this post on Instagram

#Fighterchallenge trwa‼️💪 Czy Wy też macie wrażenie, że dopiero się rozkręcamy?😇 Nadal nie mogę uwierzyć, że jest nas już tak dużo🥰 Prawie 2 miliony Użytkowników 📲 @Diet_Training_by_Ann NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ! 💥💥Specjalnie dla niezdecydowanych wrzucam propozycję JADŁOSPISU z informacją, że aplikację można przetestować zupełnie za free. Pierwsze 7 dni jest dla sprawdzenia, czy appka jest dla Was. A tymczasem przygotujcie się na kolejny jutrzejszy TRENING, który znajdziecie już w app., a 16.07 LIVE z PIĘKNĄ … AKTORKĄ , prawdziwa WOJOWNICZKĄ… ➡️ @weronikaksiazkiewicz o godzinie 18:30👀🤫 ____________________________ Powiem Wam o mojej letniej rutynie☀️ Warzywka pochłaniamy oczywiście pod każdą postacią, ale ostatnio to SOK Z Ogórka z dotakiem spiruliny (@foods_by_ann) 🥒🥒 wychodzi na prowadzenie💚 Dla przypomnienia, taki sok posiada duży wachlarz witamin (C, E i złożone witaminy z grupy B), minerałów (potas, fosfor, magnez, wapń), składa się z 96% wody, co oznacza, że extra nawadnia organizm, dodatkowo wspomaga usuwanie toksyn z organizmu a dzięki dużej ilości błonnika znacząco poprawia trawienie. Dacie się namówić? 🤗 #annalewandowska #challenge #healthyteam #wyzwanie #healthyplanbyann #mom #momoftwo

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska fot. Baranowski Michał/AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska fot. Podlewski/AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska fot. AKPA/AKPA