Anna Lewandowska (30 l.) razem z mężem Robertem, Wojtkiem Szczęsnym, Mariną i przyjaciółmi odpoczywają na Mykonos. Jest również córka pary, dwuletnia Klara. Trenerka pokazała, jak uczy ją pływać.

Anna Lewandowska dodała zdjęcie z Mariną – napisała, co o niej myśli

Anna Lewandowska pływa z Klarą w basenie

Ania opublikowała na Instastory zdjęcie z Klarą w wodzie. Napisała, że nie zapomina o kremie z filtrem, dzięki czemu uniknie nieprzychylnych komentarzy. Kiedy internauci zobaczyli opaloną skórę u Mii, córki Natalii Siwiec, od razu zaczęli pisać, że nie dba o jej bezpieczeństwo. Ania wolała uniknąć takiej sytuacji.

Moja mała pływaczka

  • Krem ochronny SPF50

  • Rękawki i czapeczka

  • Zdrowe jedzonko – wymieniła, jak dba o córkę podczas wakacji.

 

 

Anna Lewandowska z Klarą w basenie
Wyświetl ten post na Instagramie.

We wait for our holidays together all year long. ✌️ The moment when we have time only for ourselves, we dont have to do anything, and the rhythm of the day is determined by ourselves😍 It's our time, time for family 👨‍👩‍👧and loved ones, time for being spontaneous , having pleasant conversations and joy. ▫️ I often regret that we can not catch such balance more often. But I am grateful for "here and now"🙏🏻 __________________ Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok 🤗🤗 Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia 🙏🏻🙂 ▫️ To nasz czas, czas dla rodziny 👨‍👩‍👧 i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość🙈😎🤗 ▫️ Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz”🙏🏻 ▫️ Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach📸 W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne?💡😇 ▫️ Jestem taka szczęśliwa!🥰 Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu❤️🙌 @_rl9 ▫️ A Wam Kochani baaardzo dziękuję za tak fajną aktywność w akcji #jesteswyjatkowa 💪 Mam takie przeczucie, że dzięki temu wielu osobom wzrośnie poczucie pewności siebie. Bo o to w tym wszystkim chodzi❤️ Dobrego dnia wszystkim! ______________ #annalewandowska #powercouple #RAL #happylife #family #friends #lovemylife

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)