Anna Mucha (39 l.) bez wątpienia jest piękną i mądrą kobietą, która przy okazji ma duży dystans do siebie. Nie bez powodu Kuba Wojewódzki w swojej autobiografii pisał, że tak naprawdę największa miłość łączyła go właśnie z Muchą. Od jakiegoś czasu w Internecie aż wrze od plotek, mówiących o rzekomym powrocie aktorki do dziennikarza. Anna Mucha sama te plotki podsyca. Aktorka doskonale wie co zrobić, by utrzymać duże zainteresowanie swoją osobą.

Kuba Wojewódzki pokazał dziewczynę. Chyba ją już znamy;

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki do siebie wrócili?

Jakiś czas temu media obiegła szokująca informacja, mówiąca o rozstaniu Anny Muchy z wieloletnim partnerem Marcelem Sorą. Para była z sobą 10 lat, doczekali się dwójki dzieci. Mucha jednak nie chciała w żaden sposób komentować tych doniesień. „Nie rozmawiam o moim życiu prywatnym” – podkreślała za każdym razem aktorka, gdy pytano ją o rozstanie z Marcelem Sorą. Anna postanowiła zaszaleć i poinformowała swoich fanów na Instagramie, że została zaproszona na spotkanie ze swoim ex facetem. Mucha zapytała się fanów czy powinna udać się na takie spotkanie oraz pozwoliła im zadecydować. Zgodnie z przypuszczeniami wielbiciele Muchy doradzili idolce, by udała się na spotkanie. Tak też się stało.

Anna Mucha za jakiś czas pokazała zdjęcie z Kubą Wojewódzkim. Wymowny podpis sugeruje, że celebrytka wróciła do byłego partnera. Tym wyznaniem Anna dolała oliwy do ognia. Fani teraz zastanawiają się czy rzeczywiście uczucie pomiędzy tą dwójką ponownie zapłonęło.

Proszę przy nas nie używać określenia stara, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją – napisała na Instastory Anna Mucha

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki. Stara miłość nie rdzewieje

Anna Mucha i  Kuba Wojewódzki byli razem od 2003 do 2007 roku. Para za każdym razem gdy pojawiała się gdziekolwiek w swojej obecności budziła niemałe emocje. Szybko zostali ulubieńcami mediów. Mimo że, od tamtej pory upłynęło sporo czasu, to wygląda na to, że oboje nadal żywią względem siebie jakieś uczucia. Dziennikarz w wydanej niedawno autobiografii wspominał swój związek z aktorką w wyjątkowo ciepłych słowach. „Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem” – tak napisał o Ani. Gdy pod koniec 2018 roku Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie archiwalne zdjęcie z czasów, gdy on i Anna Mucha byli parą, aktorka odpowiedziała w sekcji komentarzy dodając emotikony przedstawiające serce i buziaka.

Lubiliście tę parę? Chcielibyście żeby do siebie wrócili?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Już WIEMY, kogo i PO CO Anna Mucha zapraszała wczoraj do łóżka

Anna Mucha PROWOKUJE na Instagramie, a internautki: Brzmi jak TANIE 0700 masakra

Kuba Wojewódzki na Openerze.Jak wychowawca na koloniach

Anna Mucha

Fot.Instagram/taannamucha

Anna Mucha Kuba Wojewódzki

Fot.Instagram/taannamucha

Anna Mucha Kuba WojewódzkiAnna Mucha Kuba Wojewódzki

Anna Mucha Kuba Wojewódzki

fot.scena z programu „Kuba Wojewódzki”.

Anna Mucha Kuba WojewódzkiAnna Mucha Kuba Wojewódzki