Anna Mucha (39 l.) wywołała lekki skandal wśród śledzących jej instagramowy profil fanów. Wczoraj aktorka wrzuciła prowokujący film, na którym sugestywnym tonem… zapraszała do łóżka.

Anna Mucha PROWOKUJE na Instagramie, a internautki: Brzmi jak TANIE 0700 masakra

Część fanów była pod wrażeniem, niektórym taki wizerunek Anny nie przypadł do gustu. Dziś okazało się, że prowokacja Muchy miała szczytny cel.

Na Insta gwiazdy pojawił się już nowy post. Aktorka, która wychowuje dwoje dzieci, w nowym video zaprasza do wspólnego kupienia nowych łóżek dla pacjentów Instytutu Matki i Dziecka:

Chore dzieci nie maja wyboru… Łóżko to coś więcej niż mebel… dla chorego łóżko bywa całym światem … Instytut Matki i Dziecka prosi o pomoc. #dolozsiedolozka 😁 chodź, kupimy łóżko! razem 😉😘❤️ Instytut Matki i Dziecka #DolozSieDoLozka #ZawszeZdrowie #LozkoToCosZnacznieWiecejNizMebel www.dolozsiedolozka.pl – zaprasza aktorka.

Anna Mucha wstawiła zaskakujące zdjęcie z lodem po Magnum Fashion Show. Fani podzieleni

Oby tyle samo osób, ile chciało wczoraj iść z nią do łóżka, dziś będzie chciało przyłączyć się do Anny Muchy i wspólnie z aktorką kupić łóżko dla małych pacjentów.

Wczoraj Anna Mucha wrzuciła na Instagram filmik, w którym zapraszała do łóżka!  fot. Baranowski/AKPA

Dziś okazało się, że prowokacyjne wideo zachęca do przyłączenia się do akcji zakupu łóżek dla małych pacjentów, fot. Podlewski/AKPA