Anna Starmach (32 l.) na początku listopada ubiegłego roku urodziła pierwsze dziecko – córeczkę Jagnę. Mimo że jest świeżo upieczoną mamą nadal jest bardzo aktywna zawodowo – prowadzi swój portal kulinarny oraz zasiada w jury programu MasterChef i MasterChef Junior.

Anna Starmach RZADKO pokazuje zdjęcia z córką – zrobiła wyjątek

Poza tym Ania ma bardzo aktywny kontakt w mediach społecznościowych ze swoimi fanami. Dzisiaj wyznała, że od kilku miesięcy jest bardzo zmęczona i prosi o pomoc swoich obserwatorów.

Nie będę ukrywała – jestem ostatnimi czasy bardzo zmęczona. Próbowałam to wyliczyć i wynika, że od kilku miesięcy nie dosypiam, bardzo mało śpię, a z drugiej strony jestem aktywna w pracy, ale przede wszystkim w domu. A moja córeczka jest wymagająca. I chyba głównie do mam, jak sobie z tym zmęczeniem radzicie? Macie jakieś wspaniałe triki urodowe, jakieś preparaty, które pomagają, chociaż troszkę lepiej wyglądać

– pyta Ania Starmach na instastories.

Anna Starmach pokazała wnętrze swego domu: „Czasami zamienia się w kwiaciarnię albo targ staroci”

Pokazuje, że ma bardzo podrażnione i zmęczone oczy i dopytuje, czy pomogą na to jakieś okłady z herbaty i chłodzące maski. Zaznacza, że nie jest zainteresowana żadnymi zabiegami, które trwają bardzo długo.

 

 

starmach starmach2
starmach3 starmach4
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś są moje URODZINY!🤩🥰🤩 Mogę więc robić co chce! Mogę spędzać ten dzień z kim chce i gdzie chce! W tym roku nie będzie szampana🥂🍾, sukienek, szpilek👠👠 ani eleganckiej kolacji! Diametralnie zmieniła się dla mnie definicja idealnego dnia... Co więc zamierzam? Narazie leże w (niepościelonym jeszcze) łóżku z moją córeczką, śmiejemy się, przytulamy i przewracamy z boku na bok. 🎀💕🎀Wkrótce dołączy do nas tata (jak tylko skończy prace) i pójdziemy na długi spacer do domu dziadka i babci, tam będzie dobra herbata☕️🍵☕️może jakieś kanapki, ciasto. 🍰🍰🍰Przyjdzie kilka cioć i wujków. I będziemy tak siedzieć i rozmawiać i na pewno Jagna będzie w centrum zainteresowania i będzie obdarzać wszystkich, swym najpiękniejszym bezzębnym uśmiechem 😜😝😜i na pewno wszyscy będą się zastanawiać jak to było jak jej nie było. Ja już nie wiem... To był doskonały rok! Nie chce niczego więcej! Oby było tak pięknie, radośnie i rodzinnie jak dziś! Tego sobie i wam życzę!🙈😂🙈 A skoro mi prezenty nie potrzebne to proszę wszystkich dalszych i bliższych znajomych o chociażby złotówkę dla Kamili, która potrzebuje środków na leczenie i rehabilitację! Link w BIO i na instastories https://www.siepomaga.pl/kamila-debniak

Post udostępniony przez Ania Starmach (@anna_starmach)

fot. AKPA
scena z: Anna Starmach, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA