Wczoraj media zasmuciła wiadomość o śmierci rocznego synka Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Mały Oliwierek zmarł w Izraelu po długiej walce z chorobą.

Anna Wendzikowska współczuje rodzicom zmarłego Oliwiera

28 lipca Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak przekazali druzgocącą informację, ich syn zmarł w Izarelu. Obydwoje udostępnili to samo zdjęcie i opis postu:

Syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień nie żyje!

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Rodzice Oliwierka. Magda i Kuba – czytamy na Instagramie.

Wiadomość zasmuciła Internautów, a także przyjaciół ze świata showbiznesu. Anna Wendzikowska skomentowała wiadomość na swoim Instagramie.

Bliscy Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka żegnają ich synka