Antek Królikowski od dłuższego czasu jest na ustach wszystkich, a jego nazwisko praktycznie nie znika z serwisów plotkarskich. Niestety nie jest to kwestia tego, że 22 lutego urodził mu się syn – zamiast tego aktor robił wszystko, co w jego mocy, by całkowicie zrujnować sobie swój wizerunek i stracić sympatię fanów.

Antek Królikowski przeprasza jeszcze raz i ogłasza, że ZNIKA z internetu

Antek Królikowski zatrudnił SPECJALISTĘ, by uratować swoją KARIERĘ!

Szerokim echem po internecie obiły się plotki o jego rozstaniu z Joanną Opozdą oraz zdradach, których miał się dopuścić. Później Królikowski zwyzywał jednego z reporterów, który próbował przeprowadzić z nim wywiad, a na koniec postanowił zostać organizatorem MMA i ogłosił walkę sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego z Władimirem Putinem, czym wywołał ogromną aferę i zaszedł za skórę zarówno internautom jak i kolegom z branży. Ostatecznie Królikowski zabrał głos i na swoim Instagramie przeprosił wszystkich za swoje zachowanie oraz postanowił na jakiś czas zniknąć z internetu:

W związku z ostatnimi wydarzeniami chcę ogłosić, że rezygnuję ze współpracy z federacją Royal Division. Promowanie gali skojarzeniami z tą okropną potworną wojną za naszą wschodnią granicą, było złą drogą. To było złe. Ponoszę tego konsekwencje i zrobię wszystko, żeby pomóc ofiarom wojny na Ukrainie. Teraz jednak odcinam się, bo muszę zadbać o zdrowie. Ostatnie miesiące to dla mnie ciężki czas, nie mogę udawać, że wszystko jest okej. Muszę się wykurować i dlatego znikam

Jak udało się ustalić redakcji serwisu Pudelek, skompromitowany Antek Królikowski postanowił uratować resztki swojej kariery i zatrudnił specjalistę od wizerunku, który miałby mu pomóc wybrnąć z sytuacji, w której na własne życzenie się znalazł. Jak możemy przeczytać: „Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, kim jest owy śmiałek i ile zapłacono mu za zajęcie się tym ciężkim przypadkiem”. Niewątpliwie zatrudniony przez Królikowskiego spec będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, by odratować zrujnowany przez aktora wizerunek i pomóc mu stanąć na nogi. Ciekawe czy się uda?

 

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Antek Królikowski zabrał głos po SKANDALU. Uważa, że wszyscy go źle zrozumieli

Antek Królikowski przeprasza jeszcze raz

Antek Królikowski przeprasza jeszcze raz

scena z: Antoni Królikowski, fot. Telus/AKPA

Antek Królikowski wyznaje miłość Opoździe

Instagram: antek.krolikowski

Tomasz Oświeciński broni Antka Królikowskiego: „On bardzo łatwo ufa ludziom”

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA