Julia Wieniawa (20 l.) i Antek Królikowski (30 l.) przez ostatnie dwa lata byli najgorętszą parą w polskim show-biznesie. Na początku związku to aktor był sławniejszy od swojej partnerki. Później kariera Julii nabrała takiego rozpędu, że Antek pozostał daleko w tyle.

Ostatecznie para rozstała się pod koniec ubiegłego roku. Antek pięknie zakończył związek z Julią – wrzucił do sieci jej piosenkę z filmami, które nakręcił, gdy byli razem.

Wieniawa rozstała się z Królikowskim z tego samego powodu, co wiele innych par

Para nie skomentowała rozstania. Jak podają najczęściej media, Wieniawa była zapracowana, a Królikowski już zaczął spotykać się z inną partnerką.

Nie poświęcała mu wystarczającej uwagi, ciągle była zapatrzona w Instagram, on miał tego dość. Antek jeszcze przed oficjalnym rozstaniem z Julką zaczął spotykać się z nową dziewczyną, z którą był nawet w górach

– ujawnił Pudelkowi znajomy pary.

W czwartkowy poranek Julia Wieniawa i Piotr Adamczyk polecieli do Bangkoku nagrywać kolejny film Patryka VegiSmall World. Fabuła filmu skupi się na handlu dziećmi.

Oczywiście aktorzy pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciem z lotniska.

Zaczynamy naszą filmową przygodę! #Bangkok we are coming

– napisała Julia.

Antek Królikowski złożył życzenia Julii Wieniawie i POTWIERDZIŁ rozstanie?

Takie samo zdjęcie na Instagram wrzucił Piotr Adamczyk. Podpisując:

Od wczoraj w kinach Kobiety Mafii 2, a dzisiaj wylot do Bangkoku na zdjęcia do nowego filmu Small World bardzo płodnego reżysera, Patryka Vegi.

Zdjęcie aktora skomentował Kórlikowski.

Uważajcie tam.

Jak można się domyślać, Antek celowo nie skomentował zdjęcia Julii, żeby nie robić szumu. Natomiast, jak widać, nadal się o nią martwi i śledzi ją w sieci.

Tęsknicie za nimi?