Podczas stand-upu Alive From New York, który we wtorek pojawił się na Netflixie, Pete Davidson opowiedział o rozstaniu z Arianą Grande. Komik i piosenkarka poznali się w maju 2018 roku, po kilku tygodniach ogłosili zaręczyny, ale już po pięciu miesiącach zakończyli swój związek. Wkrótce po tym wokalistka wokalistka nagrała utwór „Thank u, next”, a także opowiedziała o rozstaniu w magazynie „Vogue”.

Pete Davidson zdradził, jak wyglądały kulisy rozstania z Arianą Grande

Pete Davidson atakuje Arianę Grande

Davidson nie ukrywa, że nie podoba mu się zachowanie Ariany, która publicznie opowiedziała o zakończeniu ich relacji. Z czasem komik postanowił zrobić to samo i zaczął mówić o rozstaniu w swoich stand-upach. W tym, który pojawił się na Netflixie, nie przebierał w słowach, a jego wypowiedzi były mocne i mogły wyprowadzić wokalistkę z równowagi. Ponoć tak się nie stało, a Ariana ma gdzieś jego słowa, bo skupia się na robieniu muzyki.

Ariana jest niewzruszona żartami Pete’a na jej temat. Nie zwraca na nie uwagi. Pracuje nad nową muzyką i z łatwością będzie mogła w swoich tekstach odpowiedzieć na żarty Pete’a. W tej chwili ma wolną głowę i nie chce się negatywnie nastawiać. Cieszy się życiem i koncentruje na pozytywnych rzeczach w jej zyciu – mówi źródło Hollywood Life.

ZOBACZ TEŻ:

Ariana Grande pokrywa tatuażami całą dłoń. Do jej kolekcji dołączył nowy wzór

Co czuje Pete Davidson, po tym jak Ariana Grande zaśpiewała dla niego „Thank U, next” na Grammy?

OMG! Ariana Grande pokazała swoje NATURALNE włosy. Różnica jest OGROMNA

 

Ariana Grande, Pete Davidson/fot. Forum

Ariana Grande, Pete Davidson/fot. Forum

Ariana Grande, Pete Davidson/fot. Forum