Roksana Węgiel (15 l.) od czasu zwycięstwa w 16. Konkursie Eurowizji Junior wyrosła od na pierwszoligową gwiazdę. Młoda wokalistka zaangażowała się w kolejny projekt.

Roksana Węgiel i Ida Nowakowska na koncercie z okazji urodzin papieża w Wadowicach (ZDJĘCIA)

Nowy singiel Roksany Węgiel

„Tajemnice” to piosenka do najnowszej adaptacji powieści „Tajemniczy ogród”. Oprócz nagrania piosenki, Roksana użyczyła głosu głównej bohaterce. W polskiej wersji językowej usłyszymy również Wojciecha Malajkata i Antka Scardinę.

Słowa piosenki napisała Roksana Węgiel i Marcin Pawłowski, który również skomponował piosenkę. W filmie zobaczymy iście oscarową obsadę: Colina Firtha, Julie Walters i Dixie Egerickx. Za kamerą stanął Marc Munden.

Roksana pochwaliła się premierą piosenki na swoim Instagramie:

Ogromnie się cieszę, że w końcu mogę się tym z Wami podzielić…
„Tajemnice”. Piosenka do filmu „Tajemniczy Ogród”, którą stworzyliśmy dla Was wspólnie z @pawbeats wleciała właśnie na YT.✨ Mamy nadzieje, że Wam się spodoba!

„Tajemniczy ogród” to opowieść o 10-letniej Mary, która po utracie rodziców przybywa do posiadłości swego wuja. Podczas pobyty w olbrzymiej posiadłości, dziewczynka odkrywa tajemnicę, którą skrywa ogród. Ciepła i pełna optymizmu historia na stałe wpisała się w kanon literatury dziecięcej.

Roksana Węgiel rezygnuje z mocnego makijażu. Stawia na naturalność i urocze piegi

Film wejdzie do kin 16 października.

Roksana Węgiel w nowym teledysku, fot. materiały prasowe

Roksana Węgiel w nowym teledysku, fot. materiały prasowe

Roksana Węgiel, fot. AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA