Barbara Kurdej-Szatan karierę zaczęła do programu „X-factor”, a rozpoznawalność dały jej reklamy „Play”. Szybko stała się osobowością telewizyjną. Obecnie na Instagramie obserwuje ją po 1,3 miliona obserwujących.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała swoją kuchnie. Cała w czerni!

Barbara Kurdej-Szatan o swoim życiu seksualnym

Barbara Kurdej-Szatan od lat jest w związku z Rafałem Szatanem. Doczekali się dwójki dzieci: Hani i Henryka. Para wiele lat mieszkała w domu pod Warszawą, jednak trzy lata temu przeprowadzili się do luksusowego mieszkania w stolicy.

Barbara Kurdej-Szatan od 1,5 roku stara się o dziecko!

Okazuje się, że jej życie tak samo pięknie wygląda na zewnątrz, jak i wewnątrz. Aktorka w rozmowie z „Super Expressem” wyznała, że nie może narzekać na życie seksualne:

Seks jest dla nas ogromnie ważny. Myślę, że jest podstawą dobrych relacji w związku. Trzeba pielęgnować uważność na siebie nawzajem, dbać o siebie nawzajem nawet w zwykłej codzienności, wtedy mimo upływu lat nie tracimy zainteresowania sobą w relacji kobieta – mężczyzna – wyznała.

Barbara Kurdej-Szatan przekłada przeprowadzkę. „Nie wyszło, nie uda się”

Przyznaje też, że bardzo dobrze udaje się im pogodzić pracę z życiem prywatnym:

Osiągnęliśmy idealną równowagę. Mamy mniej więcej po równo pracy. Często są to osobne projekty, ale tak się wszystko układa, że w tym wszystkim nie mijamy się i mamy czas, by pobyć ze sobą oraz czas dla naszych dzieci. Czas zawodowy z czasem prywatnym pięknie się zazębia – tłumaczyła.

 

: Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-SzatanRafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA