Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) w maju potwierdziła krążące plotki i przyznała, że spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka wraz z mężem Rafałem Szatanem (32 l.) wspólnie wychowują córkę Hanię, która ma 8 lat. Teraz dziewczynka doczekała się rodzeństwa, a Basia pokazała zdjęcie z pierwszego spaceru z Heniem. Wózek, na który zdecydowała się aktorka robi wrażenie. Postawiła na inną markę, niż większość z gwiazd.

Barbara Kurdej-Szatan po ciąży: „Przestaję być spuchniętą Fioną!”

Basia Kurdej-Szatan na pierwszym spacerze z synkiem

Barbara Kurdej-Szatan chętnie publikowała na Instagramie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda niecały tydzień temu urodziła synka, któremu dała na imię Henryk i nie ma zamiaru ukrywać jego twarzy. Szczęśliwa aktorka pokazała fotki noworodka w towarzystwie starszej siostry a fani zachwycali się noworodkiem.

Kurdej-Szatan powoli wraca do sylwetki po ciąży – schodzi jej opuchlizna ze stóp i twarzy. Aktorka postanowiła skorzystać ze słonecznej pogody i wybrała się z synem na pierwszy spacer. Na Instagramie opublikowała fotki, na których można zauważyć, na jaki wózek zdecydowała się gwiazda.

Basia postawiła na innym model wózka, niż większość gwiazd.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z synem i córką: Podobny do siostrzyczki

Pierwszy spacer, jest szczęście – napisała świeżo upieczona mama.

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na wózek marki Anex Baby, a za model który posiada aktorka trzeba zapłacić ok. 4 tysiące złotych. Wózek Basi jest cały czarny i wygląda bardzo ekskluzywnie, ale a przystępną cenę – ceny wózków niektórych gwiazd potrafią szokować, mogą osiągać cenę małego samochodu.

Fani w komentarzach nie szczędzili miłych słów w stronę Basi. Aktorka niecały tydzień temu urodziła, a wygląda świetnie.

Śliczna mama.

Pięknie Pani wygląda.

Cudnie! Tylko pamiętajcie, ze na spacer lepiej zabrać gondole.

Stylowa mama.

Cudowna rodzinka – czytamy pod zdjęciem.

Podoba się Wam wózek Basi?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Barbara Kurdej-Szatan URODZIŁA. Jej mąż dodał zdjęcie z synem

Barbara Kurdej-Szatan tuż przed porodem wybrała się z mężem do teatru. Basia włożyła najmodniejsze buty w tym sezonie

Basia Kurdej-Szatan zapytała o sposoby na PRZYŚPIESZENIE porodu: „Zasada 3xS Spacer, seks shopping”