Barbara Kurdej-Szatan wciąż nie może pogodzić się z falą krytyki, która zalała ją po opublikowaniu zdjęcia drogiego wózka pchanego przez afrykańskie dzieci na jednej z plaż Zanzibaru. Choć gwiazda ogłosiła, że na rajskiej wyspie nauczyła się żyć każdą chwilą, postanowiła na nowo wzniecić przygasającą już aferę.

Barbara Kurdej-Szatan grzmi po aferze z afrykańskimi dziećmi. „No i co z tego, że oznaczyłam? Oznaczenie to nie zawsze reklamy”

Wózek Basi Kurdej-Szatan

Wpis aktorki, w którym oznaczyła producenta luksusowego wózka, wywołał wielkie poruszenie na Instagramie. Barbarze Kurdej-Szatan zarzucano brak wyczucia oraz epatowanie bogactwem w miejscu, gdzie ludzie wykonujący prestiżowe zawody  (m.in. lekarze) zarabiają ok. 400 dolarów miesięcznie, a średnie zarobki oscylują w wysokości ok 800-900 złotych.

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zawalczyć z nieprzychylnymi komentarzami i wytoczyła najcięższe działa, oskarżając obserwatorów oraz redaktorów serwisów plotkarskich o szerzenie nienawiści. Wypowiedź aktorki była pełna ostrych słów, skierowanych do serwisu Pudelek.

Barbara Kurdej-Szatan o aferze z reklamą wózka. Zaskakujący komentarz celebrytki

Drogi Pudelku !!! Gdy wrzuciłam to zdjęcie miałam około 200 komentarzy, samych pozytywnych od MOICH obserwatorów. Był JEDEN negatywny, z konta instagramowego o jednym zdjęciu (prawdziwe konto czy fakowe? Nie wiadomo. Zresztą często mam też wrażenie, że to Wy piszecie negatywne komentarze, żeby mieć później o czym zrobić „artykuł”. ) Po czym po Waszym obrzydliwym nawołującym do nienawiści tekście zleciało się do mnie pełno Waszych pudelkowych trolli. To WY! szerzycie nienawiść, robicie z upokarzania i wyśmiewania modę, zachęcacie do tego – rozpoczęła Barbara, pisownia oryginalna.

Dalej zwróciła uwagę na fakt, że takie zachowania mogą mieć tragiczne skutki, przywołując historię lekarza, który popełnił samobójstwo po ataku internetowych hejterów.

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach w bikini i z TATUAŻAMI

W najgorszych przypadkach takie zachowanie może być powodem samobójstw. I było !!!! Pamiętacie lekarza, który na początku pandemii popełnił samobójstwo, bo nie wytrzymał hejtu ??? Dodatkowo – w obecnej sytuacji w kraju, gdy ludzie są tak podzieleni, moglibyście jednak zmienić front ! A tylko dokładacie do tego całego gówna ogromną cegłę !!!!!!!!!

Aktorka bezpośrednio zwróciła się również do czytelników serwisu.

Nie martwcie się. Natomiast Wy – „pracownicy” i czytacze Pudla (bo „czytelnikami” bym Was nie nazwała) – pocałujcie się w dupĘ :))) może jak Wam się uda, będzie to dla Was kolejne „ciekawe” zajęcie – zakończyła.

Basia Kurdej Szatan zdradziła, czy jest ZAZDROSNA o Rafała tańczącego z Lenką Kliment

Uważacie, że to słuszna strategia?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach

Barbara Kurdej-Szatan/fot. Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Barbara Kurdej-Szatan/fot. Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan z tatuażami na ramieniu.

Barbara Kurdej-Szatan z tatuażami na ramieniu. Fot.Instagram/kurdejszatan.