Przez pandemię koronawirusa wiele osób wstrzymało się z wyjazdami i odpoczynkiem poza krajem. Zdaje się, ze po świętach coś się zmieniło, przynajmniej wśród celebrytów, którzy porozjeżdżali się po najróżniejszych zakątkach. Katarzyna Zielińska jest w Dubaju, Natalia Siwiec w Meksyku, a Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze.

Barbara Kurdej-Szatan w kostiumie kąpielowym po PORODZIE. „Na pewno niedawno urodziłaś?”

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana

Ostatnia z celebrytek nawet na wakacjach nie może mieć chwili spokoju i odpoczynku. Kurdej-Szatan nie przestaje zasypywać obserwatorów zdjęciami z egzotycznych wakacji, a jedna fotografia wywołała szczególne poruszenie i oburzenie.

Aktorka zamieściła zdjęcie ze spaceru po plaży, na który zabrała syna, Henia, a towarzyszyły im czarnoskóre dzieci. Celebrytka, która w swoich mediach społecznościowych reklamuje masę najróżniejszych produktów, postanowiła przy okazji spaceru zareklamować markę wózka, który sprawiła synowi. Oznaczyła go na zdjęciu, a także w hashtagach.

Henio jeździł tu jak król! Te dzieciaki są cuuuudne. Z małym brzdącem trzeba się konkretnie spakować. Macie jakieś ciekawe wspomnienia z pakowaniem się i zabieraniem wózka na wakacje? Nam bardzo ułatwia tu życie – napisała.

Internautom nie spodobało się reklamowanie drogiego wózka na tle dzieci, które żyją w biedzie. W komentarzach nie brakuje negatywnych słów pod adresem celebrytki.

  • Oglądając te zdjęcia mam niestety smutne odczucia.
  • Nie wiem, czy można gorzej dzieci wykorzystywać do kolejnej reklamy.
  • Czuje gigantyczne zażenowanie.
  • Okazała pani zero wyczucia, reklamując wózek na tle dzieci pochodzących z ubogich rodzin. Szokujący jest pani brak refleksji.
  • Proszę się zastanowić nad tym zdjęciem.
  • Szkoda mi tych dzieci, które są tam traktowane jako atrakcja dla turystów. W ten sposób nauczyły się tego, że każdy coś im da – czytamy pod zdjęciem.
Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach

Barbara Kurdej-Szatan/fot. Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan o aferze z wózkiem

Barbara Kurdej-Szatan znalazła chwilę wolnego podczas wakacji i odpisała na uderzające w nią komentarze i stwierdziła, że internauci… dramatyzują.

Dzieci nie chciały nic w zamian. Po prostu traktowały to jako zabawę. Przestańcie dramatyzować. Owszem, nie mają tu wózków, kobiety noszą dzieci w chustach i tak im najwygodniej, nawet uczyły mnie, jak odpowiednio nosić – odpisała.

Też uważacie, że publikowanie takiego zdjęcia jest nie na miejscu?

Barbara Kurdej-Szatan na Zanzibarze

Barbara Kurdej-Szatan/fot. Instagram/kurdejszatan

ZOBACZ TEŻ:

Znany dziennikarz atakuje Basię Kurdej-Szatan: „Ta kobieta to jednak ma tupet”

Basia Kurdej-Szatan w SKĄPEJ kreacji. Świętuje ważny jubileusz

Barbara Kurdej-Szatan na ściance

Barbara Kurdej-Szatan/fot. AKPA

Barbara Kurdej-Szatan na premierze filmu

Barbara Kurdej-Szatan, fot. AKPA