Beata Kozidrak we wrześniu została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Podobno jechała „od krawężnika do krawężnika” i wjeżdżała na przeciwny pas. Gwiazda przyznała, że wracała ze spotkania, które zakończyło się około 2:00 w nocy 1 września 2021, na którym wypiła około litr wina.

Ile promili miała Beata Kozidrak? Jest akt oskarżenia!

Beata Kozidrak odwołała się od wyroku sądu

Beata Kozidrak pod koniec października usłyszała wyrok. Sąd skazał artystkę w trybie nakazowym na sześć miesięcy prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie oraz nałożono na nią pięcioletni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Beata Kozidrak usłyszała wyrok! Rzecznik Prokuratury: Kara jest rażąco niewspółmierna

Zaraz po wyroku sądu, rzeczniczka warszawskiej Prokuratury Okręgowej prok. Aleksandra Skrzyniarz poinformowała, że od wyroku zostanie złożony sprzeciw, ponieważ  „kara jest rażąco niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu”.

Sama piosenkarka także postanowiła się odwołać od wyroku sądu! Jak podaje „Super Expressu”, Kozidrak nie chce zgodzić się na prace społeczne. W związku z tym gwiazda nie musi wykonywać kary, ponieważ odwołała się od wyroku:

W odpowiedzi na pytanie nadesłane drogą elektroniczną w dniu 12 listopada 2021 r. informuję, iż w związku z wniesionym sprzeciwem wyrok nakazowy wydany w sprawie utracił moc, w związku z tym nie podlega wykonaniu – poinformował wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa Grzegorz Krysztofiuk dla „SuperExpressu”.

A Wy co o tym myślicie? kara jest właściwa, czy nie?

Beata Kozidrak nie bez powodu nazywa się KRÓLOWĄ. Zobaczcie jej salon

Sonda

poll-violet

Beata Kozidrak dostała właściwy wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu?

1

Zgadzam się z wyrokiem sądu

Sąd skazał artystkę w trybie nakazowym na sześć miesięcy prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie oraz nałożono na nią pięcioletni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

2

Zbyt surowa kara

Gwiazda odwołała się od wyroku sądu.

3
Beata Kozidrak

Powinna dostać surowszy wyrok

4

Nie mam zdania

Beata Kozidrak Fot. Krzysztof Jarosz / Forum