Beata Kozidrak doczekała się dwóch córek ze swojego związku z Andrzejem Pietrasem – Katarzyny i Agaty. Dziś obydwie, dorosłe już córki gwiazdy ułożyły sobie życie, a jedna z nich doczekała się dwójki pociech – Sebastiana i Zosi, tym samym czyniąc z Beaty Kozidrak szczęśliwą babcię.

Beata Kozidrak WYPROWADZA SIĘ ze swojej 230-metrowej willi! „Z czasem zmieniają się potrzeby”

Beata Kozidrak ponownie została babcią. Młodsza córka gwiazdy urodziła

Teraz Beata Kozidrak ma kolejny powód do świętowania – po raz kolejny została babcią! Tym razem trzeci wnuk artystki zawitał na świat za sprawą młodszej córki, Agaty Pietras. Jest to pierwsze dziecko Agaty, a radosną nowiną podzielił się ojciec dziecka za pośrednictwem Facebooka, jednocześnie informując, że powitał na świecie syna, który dostał imię Aleksander:

Dziś(30.05.2022) na świat przyszedł nasz syn Aleksander! Jestem przeszczęśliwy! Olek i mama czują się dobrze. Agata Pietras byłaś bardzo dzielna i jesteś moją bohaterką. Kocham Was bardzo mocno

Gratulacje!

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Burza w sieci za zbyt ŁAGODNY wyrok dla Beata Kozidrak za jazdę po alkoholu. „Prokuratura nie odpuści”

scena z: Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Beata Kozidrak odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu

Beata Kozidrak

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

„Nie żałuje jej pięknych słów i gestów” – Beata Kozidrak spotyka się z młodszym o 17 lat mężczyzną?!

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Warszawa, 09.05.2021 r. Gwiazdy przed i po DDTVN. N/z Beata Kozidrak.,Image: 610050608, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Krzysztof Jarosz / Forum