Beata Kozidrak znów pojawiła się na ustach wszystkich, gdy 4 maja sąd skazał ją za jazdę pod wpływem alkoholu na karę 50 tysięcy złotych grzywny, wpłatę 20 tysięcy złotych na rzecz funduszu postpenitencjarnego oraz 5-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Internautów oburzył wyrok sądu, gdzie okolicznością łagodzącą został uznany „dorobek artystyczny” piosenkarki.

I choć artystka niewątpliwie uniknęła surowszej kary, na jej wizerunku pojawia się coraz więcej rys, a fani coraz bardziej krzywo patrzą na swoją niegdysiejszą idolkę. Jeszcze niedawno Beata Kozidrak mogła szukać pocieszenia w ramionach tajemniczego ukochanego, o którym pisała w swojej autobiografii, niestety jak donoszą media ten związek jest już przeszłością!

Burza w sieci za zbyt ŁAGODNY wyrok dla Beata Kozidrak za jazdę po alkoholu. „Prokuratura nie odpuści”

Beata Kozidrak WYPROWADZA SIĘ ze swojej 230-metrowej willi!

Według tygodnika „Na żywo” Beata Kozidrak rozstała się ze swoim młodszym o 17 lat partnerem i czuje się bardzo samotna w swojej wielkiej posiadłości, dlatego jak poinformował tygodnik, piosenkarka planuje sprzedać swoją rezydencję:

Na tamten czas wydawało się to idealne miejsce, bo nie w samej Warszawie i blisko mojej starszej córki Kasi. To było najważniejsze. Z czasem zmieniają się potrzeby i patrzenie na pewne rzeczy. Nie boję się zmian – powiedziała Kozidrak.

Jednocześnie jej znajomy zdradził tygodnikowi, że to właśnie rozstanie z obecnym partnerem wpłynęło na decyzję o wyprowadzce. Kozidrak postanowiła sprzedać willę i zamiast tego kupić mieszkanie blisko swojej córki:

[Beata] Nie afiszuje się z tym, ale rozstała się z partnerem. Uznała, że sprzeda nieruchomość i kupi apartament na obrzeżach, niedaleko Kasi – mówi znajomy piosenkarki.

Ciekawe gdzie zamieszka?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Beata Kozidrak nie stawiła się w sądzie!

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

„Nie żałuje jej pięknych słów i gestów” – Beata Kozidrak spotyka się z młodszym o 17 lat mężczyzną?!

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Film biograficzny o Beacie Kozidrak jednak NIE POWSTANIE?!

Beata Kozidrak na ściance

Beata Kozidrak/fot. AKPA