Beyonce i Jay-Z na długo zapamiętają miniony Super Bowl. Para została ostro skrytykowana po tym, jak podczas hymnu nie wstali z krzeseł na trybunach. W sieci nie brakowało komentarzy wściekłych internautów.

Beyonce i Jay-Z przynieśli własnego szampana na Złote Globy

Beyonce i Jay-Z na Super Bowl 2020

Co roku przed rozpoczęciem meczu wybrana gwiazda śpiewa hymn Stanów Zjednoczonych. W tym roku ten zaszczyt przypadł Demi Lovato. Zgromadzeni na stadionie Hard Rock Stadium w Miami, wstali i wraz z nią odśpiewali hymn. Beyonce i Jay-Z ani o tym myśleli. Raper kilka dni po tym incydencie pojawił się na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku. Tam został zapytany, czy to, że nie wstali podczas hymnu, miało być jakimś manifestem z ich strony. Jay-Z zaprzeczył.

Przepraszam, ale właściwie to nie… To nie było zaplanowane. Dotarliśmy na miejsca, usiedliśmy i po chwili wszystko się zaczęło. Moja żona zaczęła opowiadać, że zna to uczucie, które towarzyszy podczas występu na Super Bowl. Cały czas rozmawialiśmy o tym, co się dzieje. Weszła Demi, skomentowaliśmy to, jak pięknie wyglądała, jak brzmi i przez co przechodzi w swoim życiu. Byliśmy bardzo dumni” – tłumaczył.

Córka Jennifer Lopez pójdzie w jej ślady? Na Super Bowl DAŁA CZADU!

Jay-Z dodał też, że gdyby chciał coś zamanifestować, to nie angażowałby w to własnej córki, która siedziała obok nich.

Nie zrobilibyśmy tego Blue, nie postawilibyśmy jej w takiej sytuacji. Zadawałaby mnóstwo pytań. Ktokolwiek ją zna, wie, że zasypałaby mnie pytaniami. To dziecko, które wsiada do samochodu i po sekundzie pyta: „Tatusiu, już jesteśmy, dojechaliśmy?” – wyjaśnił.

ZOBACZ TEŻ:

Kim Kardashian liczyła, że Beyonce prześle jej paczkę z ubraniami od IVY PARK

Beyonce na wspólnym zdjęciu z mamą, Tiną Knowles. Piosenkarka jest podobna do swojej rodzicielki? (SONDA)

Najstarsza córka Beyonce – Blue Ivy skończyła 8 lat. Wyrasta na prawdziwą PIĘKNOŚĆ

Beyonce, Jay-Z/fot. Forum

Beyonce Jay-Z

Beyonce,Jay-Z/fot. Forum