Billie Eilish nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką Justina Biebera, nazywając go kiedyś „pierwszą miłością”. Chyba wszyscy pamiętają nagranie, na którym artystka po raz pierwszy spotkała Biebera na  Coachelli w ubiegłym roku – widok był niezapomniany.

Billie Eilish jest wielka fanką Biebera

Justin w piątek w ramach promocji nowej płyty „Change” udzielił wywiadu dla Zane’a Lowe’a. Dziennikarz zapytał go, jak wyglądał dla niego moment pierwszego spotkania z Eilish, bo jest w tym samym wieku, w którym on był supergwiazdą.

Muzyk po tym pytaniu się wzruszył. Zapewnił Billie, że jeśli kiedykolwiek będzie go potrzebować, to zawsze jej pomoże.

Chcę ją tylko chronić, wiesz? Nie chcę, żeby to straciła, nie chcę, żeby przechodziła przez wszystko, przez co ja przeszedłem. Nie życzę tego nikomu, więc jeśli kiedykolwiek mnie potrzebuje, jestem zawsze na telefon – powiedział ze łzami w oczach Justin.

Dodał, że chciałby być dla niej dobrym przykładem i opiekunem.

Ciężko mi było być tak młodym w tej w branży i nie wiedzieć, gdzie się zwrócić. Wszyscy mówili mi, że mnie kochają, a tak naprawdę odwracali się ode mnie w sekundę. To trudne i dlatego chcę, żeby wiedziała, że może na mnie liczyć – podkreślił Bieber.

Billie Eilish: Chciałam ODEBRAĆ sobie życie

Eilish poruszyło wyznanie jej idola i zdecydowała się pokazać, kiedy była jego wielką fanką i zwykłą dziewczyną. Udostępniła na Instagramie zdjęcia, na których widzimy jej pokój cały w plakatach Biebera. Zachęciła też fanów do steramowania nowego albumu Biebera „Change„.

Justin Bieber skomentował post Billie: „Kocham Cię”.

View this post on Instagram

stream changes

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

Osiągnięcia Billie Eilish

Billie Eilish obecnie jest najpopularniejszą piosenkarką na świecie. Stała się pierwszą gwiazdą, która w tym samym roku zdobyła jednocześnie nagrody za album, piosenkę, debiut i nagranie oraz album wokalny. Pobiła też inny rekord – Amerykanka jest najmłodszą w historii wokalistką, która zdobyła Grammy za album roku (Taylor Swift, która do tej pory była najmłodsza, dostała nagrodę mając 20 lat, było to 10 lat temu).

POBIŁA wszystkich! Billie Eilish z rekordową liczbą statuetek na Grammy 2020 (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

FIVE ARE YOU KIDDING

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on