Billie Eilish (18 l.) jest nie tylko bardzo utalentowaną, ale i bardzo wrażliwą dziewczyną. Sława spadła na nią nagle i – jak to często bywa w takich przypadkach – odwróciła jej życie do góry nogami. Billie szczerze wyznaje, że był moment, gdy kompletnie nie radziła sobie z popularnością.

Dlaczego Billie Eilish nosi ZA DUŻE ubrania?

W rozmowie z Gayle King przygotowanej specjalnie z okazji zbliżającej się gali Grammy, Billie wyznała, że miała myśli samobójcze.

Billie Eilish opowiada o myślach samobójczych

Byłam taka nieszczęśliwa w tamtym czasie – Eilish wspomina 2018 rok. – Byłam nieszczęśliwa i nic mnie nie cieszyło – mówi.

Nie sądziłam, że to wszystko wydarzy się zanim skończę 17 lat – mówi wokalistka.

Liam Payne chciał popełnić samobójstwo. Opowiedział o czarnej stronie One Direction

Na pytanie Gayle, czy chciała sobie wtedy coś zrobić, Billie odparła:

Tak. Pamiętam, to było w Berlinie, siedziałam sama w hotelu i pamiętam, że tuż obok było okno i ja… Boże, pamiętam, jak płakałam myśląc, jak by to było, gdybym umarła w ten sposób – opowiada 18-letnia gwiazda.

Prowadząca wywiad wspomniała, że w jednej z piosenek Billie śpiewa o końcu siebie:

Kiedy to usłyszałam, pomyślałam: Boże, mama zastanawiam się, czy Billie nie śpiewa tego o sobie.

13-letnia Emilka popełniła samobójstwo – swoją śmierć zaplanowała w grze

Wokalistka przyznała, że tak jest.

Na koniec gwiazda wyznała, że nie posunęła się do dramatycznego kroku i spróbowała odebrać sobie życia, ponieważ myślała o swej matce, Maggie Bird. To właśnie mama zabrała córkę na terapię, ograniczyła jej obowiązki i uporządkowała wiele spraw i zaczęła wspierać dziecko w karierze.

Billie Eilish – everything i wanted