Blanka Lipińska (35 l.) jest bardzo szczera ze swoimi obserwatorami i regularnie poleca im suplementy, zabiegi, czy kosmetyki, które sprawdziły się u niej. Tym razem postanowiła opowiedzieć o swojej drodze do idealnej cery bez trądziku. Nie ukrywała, że sporo musiała wycierpieć. Co jej pomogło?

Blanka Lipińska pokazała, jak wyglądała 12 lat temu: „Zęby zmieniają twarz”

Blanka Lipińska mówi o problemach z cerą

Blanka Lipińska nigdy nie ukrywała, że bardzo liczy się ze swoim wyglądem. Pisarka kiedyś przyznała, że „woli wyglądać, niż być najedzoną” a jej dieta może szokować. Mimo to dodała, że jej organizm jest przyzwyczajony i źle się czuje, gdy pofolguje z jedzeniem.

Blanka Lipińska opowiada o swojej diecie: „Ja nie odżywiam się dobrze, ale mój organizm tak lubi”

Pisarka ma za sobą sporo zabiegów upiększających. Od lat walczyła z kompleksami i postanowiła poprawić w swoim wyglądzie to, co jej się nie podobało. Wyznała, że w przeszłości zmagała się z uciążliwym trądzikiem. Opowiedziała o kuracji izotekiem – który jest pochodną witaminy A.

Prosicie odkąd powiedziałam, że walczyłam z trądzikiem, żebym Wam opowiedziała o tej walce. Wzięłam izotek, to było 12 lat temu. No pomogło mi to – byłam zsypana, całe boki twarzy, pod brodą takimi wielkimi, bordowymi bombami. Jak widać ich nie ma. Blizn pozbywałam się po trądziku latami. Nie pozbyłam się ich do końca – zaczęła pisarka.

Blanka Lipińska mówi o walce z trądzikiem.

Blanka Lipińska mówi o walce z trądzikiem. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska – co pomogło jej na trądzik?

Blanka Lipińska zdradziła również, jakie ma wrażenia po laserze frakcyjnym, który miał pomóc jej z bliznami. Dodała, że nigdy więcej się na ten zabieg nie zdecyduje.

Zabiegi, które powodują, że człowiek pozbywa się tych blizn są niebywale bolesne. Miałam coś takiego jak laser frakcyjny nieablacyjny. Zrobiłam to raz i nigdy więcej – przyznała.

Karolina Pisarek miała PROBLEMY z cerą. Zdradziła, jak zwalczyła trądzik

Pisarka dodała, że ma nawroty trądziku – jednak pryszcze pojawiają się tylko w okolicach żuchwy. Lekarz polecił jej ponowną kurację izotekiem, jednak Blania nie chce wracać do tak silnych antybiotyków. Opisała, jakie miała skutki uboczne.

Ja miewam nawroty niestety, nie widzicie tego, bo one są tutaj pod brodą. Lekarz mi zasugerował, żeby te nawroty się nie powtarzały, trzeba zrobić kurację izotekiem drugi raz. Nigdy w życiu tego nie zrobię drugi raz! To było tak potworne przeżycie. Miałam wszystkie skutki uboczne – leciała mi krew z nosa, wypadały włosy, byłam ciągle chora. Miałam taką rybią łuskę na na rękach, ustach nosie. Po skończonej kuracji zaczęłam mieć alergię na wszystko i popsuł mi się wzrok.

Lipińska dodała, że nie na każdego tak działa izotek, jednak w jej przypadku kuracja była bardzo wyniszczająca.

A Wam co pomogło na trądzik?

Piszcie w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska zdecydowała się na kolejny zabieg: „Widać, że mam większe zęby, są super”

Blanka Lipińska zdjęła aparat w NARKOZIE: „Moje ogromne usta, w których wyglądałam jak trans ZMALAŁY”

Szczuplutka Blanka Lipińska w BIKINI zachwyca się Malediwami

Blanka Lipińska 12 lat temu.

Blanka Lipińska 12 lat temu. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska zrobiła bonding zębów

Blanka Lipińska zrobiła bonding zębów fot. Instagram:blanka_lipinska

Blanka Lipińska wyjechała na Malediwy.

Blanka Lipińska wyjechała na Malediwy. Fot.Instagram/blanka_lipinska.