Blanka Lipińska (35 l.) i Baron (36 l.) od kilku tygodni są najgorętszą celebrycka parą w Polsce. Lipińska i Baron wykorzystują kwarantannę na lepsze poznanie się. Spędzają ze sobą każdą chwilę i nie wyglądają na rozczarowanych czy znudzonych. Wręcz przeciwnie – w Wielkanoc Baron w ładnych, wręcz romantycznych słowach opisał swój nowy związek:

To pierwsze Święta, które spędzam w swoim domu w Warszawie. Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu i nie muszę spędzać samotnie dzisiejszego dnia, ani każdego kolejnego… ✨🙏🏼✨ • – wyznał Alek pod zdjęciem, na którym widzimy go siedzącego z Blanką.

Słodko czy OBCIACHOWO? Blanka Lipińska TAK zwraca się do Barona

Na razie para pomieszkuje raz u Blanki, a raz u Barona. W rozmowie z Pomponikiem Lipińska zdradziła, że oboje mieszkają na Wilanowie, sprawa jest więc ułatwiona. Póki co Blance odpowiada taki układ mieszkania na dwa domy i nie planuje zmian. Według celebrytki wspólny dom byłby sporym wyzwaniem, bo…

Musiałby być strasznie duży, bo ja mam bardzo dużo ubrań, Aleksander – z racji tego, że ma też bardzo dużo ubrań scenicznych, musielibyśmy mieć gigantyczną garderobę, a dodatkowo on musi mieć studio… – zaczęła tłumaczyć Blanka.

Czyli nie jest to w planach, jak na razie? – przerwał jej dziennikarz Pomponika.

Blanka Lipińska ZASZALAŁA i zmieniła KOLOR włosów na kwarantannie

No nie, nie nie nie… – odparła Lipińska.

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Baron

Baron, SK:, , fot. Gałązka/AKPA