Nim Blanka Lipińska na dobre zagnieździła się w show-biznesie wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie. Raz na jakiś czas celebrytka raczy fanów zdjęciami sprzed kilkunastu lat, gdy na jej głowie królowała czerń. Tamte czasy to jednak przeszłość i od wielu lat Blanka pozostaje wierna włosom w kolorze blond, a jedyne zmiany jakie wprowadza to ich długość lub odcień.

Od dłuższego czasu jej najbardziej charakterystyczną fryzurą był krótki blond z włosami mocno uniesionymi od nasady, nadając fryzurze objętości. Od niedawna włosy Blanki robią się coraz dłuższe i wszystko wskazuje na to, że gwiazda planuje je zapuścić.

Blanka Lipińska komentuje ceny w sklepach: „TANIEJ JEST SIĘ UPIĆ NIŻ COŚ ZJEŚĆ”

Blanka Lipińska zmieniła fryzurę i pochwaliła się grzywką

Teraz na Instagramie pochwaliła się fanom włosową metamorfozą, choć jak podkreśliła, nie jest ona w żaden sposób drastyczna. Jednocześnie Lipińska przyznała, że nie miałaby nic przeciwko ścięciu włosów „na rekruta” ponieważ jak twierdzi, ma piękny kształt czaszki. Zamiast tego postawiła jednak na grzywkę i zapytała fanów o opinię:

Jeżeli ktoś spodziewał się jakiejś spektakularnej metamorfozy pod tytułem „ogolę się na 5mm” bardzo bym chciała żeby wystarczyło mi odwagi. Podobno mam piękny kształt czaszki i bym wyglądala bardzo dobrze w takich włosach. Ale niestety nie – tylko grzywka. I teraz pytanie, na plus czy na minus?

Jej nowej fryzurze mogliśmy lepiej przyjrzeć się w kolejnych relacjach, w trakcie których Blanka omawiała jedną ze swoich reklamowych współprac. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Blanka Lipińska w nowej fryzurze fot. IG: blanka_lipinska

Blanka Lipińska w nowej fryzurze fot. IG: blanka_lipinska

Blanka Lipińska w nowej fryzurze fot. IG: blanka_lipinska

Blanka Lipińska w nowej fryzurze fot. IG: blanka_lipinska

pasekkozak