Blanka Lipińska (35 l.) jest jedną z niewielu gwiazd, które otwarcie przyznają się do wykonywania operacji plastycznych, czy poprawek w swoim wyglądzie. Lipińska nie ukrywa, że stosuje botoks i miała powiększane usta. Tym razem postanowiła wrócić do korzeni i pokazała, jak robi makijaż.

Blanka Lipińska już tak NIE WYGLĄDA. Pokazała się w nowej fryzurze: „Barbie od rana”

Blanka Lipińska robi makijaż na Instagramie

Blanka Lipińska zanim została pisarką, próbowała różnych zawodów. Była menadżerką nocnych klubów, pracowała jako hipnotyzerka, a z wykształcenia jest wizażystką. Blania jako singielka wygląda na szczęśliwą i od rana tryska pozytywnym nastawieniem. Pisarka jak zwykle przywitała się z widzami i pokazała, jakie suple łyka.

Blanka Lipińska tłumaczy się po AFERZE z polecaniem suplementów na depresję: „Jest mi bardzo przykro”

Po chwili pokazała się umalowana – celebrytka od rana szykowała się, ale nie chciała zdradzić na jaką okazję. Blanka zazwyczaj rezygnuje z makijażu i maluje się jedynie na ważne wydarzenia. Czyżby szykowała się na randkę?

Pełny makijaż o 11.30 w niedzielę może oznaczać różne rzeczy moi kochani. Jeszcze nie mam podkładu, ale oko już zrobione. Jeszcze tylko białej kredeczki dodamy. Pamiętajcie drogie panie, to Wam mówię jako wizażystka. Biała kredeczka w środek, przynajmniej w teorii optycznie powiększa Wam oko – zdradziła Lipińska.

Blanka Lipińska bez makijażu i z makijażem oczu.

Blanka Lipińska bez makijażu i z makijażem oczu. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska podzieliła się ze swoimi obserwatorami, jak nakłada podkład na twarz. Pisarka jest wierna jednej marce podkładu i nie lubi mocnego konturowania. Twarz rozświetla za pomocą różnych kolorów podkładu, który nakłada za pomocą dłoni.

Jak macie zamiar gdzieś wyjść w tym makijażu i walniecie sobie taką cegłę to potem będziecie się po prostu odkuwać – dodała pisarka.

Blanka Lipińska maluje się na Instagramie.

Blanka Lipińska maluje się na Instagramie. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Celebrytka przyznała, ze makijaż jest dla niej czymś naturalnym, bo długo się tym zajmowała, ale nie mogła uwierzyć, że pokazała jak to robi na Instagramie.

Ładnie się umalowała?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska PRZEROBIŁA pokój, który należał do Barona

Blanka Lipińska w PIERWSZYM wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Zdradziła, jaki był i w czym się nie zgadzali

Blanka Lipińska o noszeniu maseczek. „Nie będę się zastanawiać, jak ja i moja astma wytrzymamy to”

Blanka Lipińska cała na czarno na ściance.

Blanka Lipińska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Blanka Lipińska na czerwonym dywanie.

Blanka Lipińska, fot. Kurnikowski/AKPA.

Blanka Lipińska na ściance.

Blanka Lipińska, fot. Baranowski/AKPA.