Blanka Lipińska (35 l.) w jednym z wywiadów zdradziła, że „łyka suple” na wszystko. Pisarka ma nawet witaminy, które odpowiadają za piękny i złoty odcień skóry. Lipińska regularnie pokazuje, co bierze na odporność i ostatnio w tym temacie rozpętała się prawdziwa burza. Fani zarzucili jej, że bagatelizuje depresję i poleca na nią witaminy.

Blanka Lipińska urządziła SYPIALNIĘ. Ale gustowne pomieszczenie!

Blanka Lipińska tłumaczy się z afery suplementów na depresję

Blanka Lipińska po sukcesie książek z serii „365 dni” cieszy się ogromną popularnością a na Instagramie podpatruje ją 669 tys. Internautów. Pisarka wykorzystuje pięć minut sławy i chętnie poleca swoim fanom produkty, z których sama korzysta.

Blanka w jednej z wypowiedzi postanowiła jeszcze raz poruszyć temat suplementacji i poleciła fanom witaminy, które sama bierze i dzięki nim jest zdrowa, a przy tym ma mnóstwo energii i chęci do życia.

Blanka Lipińska UBOLEWA nad efektami makijażu permanentnego: Kreska jest zrobiona fatalnie

Tak sobie poczytałam te wasze wiadomości o tym, ile macie w głowie napchane smutku, strachu, lęku. Zacznijcie łykać suplementy, dobrze się odżywiać, robić coś dla siebie po prostu. Takim właśnie wspomagaczem jest produkt, który po pierwsze postawi was psychicznie na nogi, a po drugie da wam, moim zdaniem, taką siłę do tego, żebyście ruszyły dalej i robiły te kroczki – zachęcała pisarka.

Blanka Lipińska tłumaczy się z polecenia suplementów na depresję.

Blanka Lipińska tłumaczy się z polecenia suplementów na depresję. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Paulina Młynarska wbija szpilę Blance Lipińskiej

Jej polecenie nie spotkało się z taką przychylnością, na jaką liczyła Blanka Lipińska. Pisarka zderzyła się z ogromną falą krytyki. Fani zaczęli jej zarzucać, że bawi się w lekarza polecając witaminy na stany depresyjne, zamiast wybrać się do specjalisty na konsultację.

Paulina Młynarska nie szczędziła ostrych słów w stronę pisarki.

Pani Blanko z gigazasięgami! Zaangażowani społecznie ludzie dwoją się i troją od lat, aby leczenie chorób psychicznych przestało być w Polsce czymś wstydliwym. Nie dało się zarobić tych kilkunastu czy tam iluś tysi bez uderzania w chorych ludzi i robienia im wody z mózgu? Chciwość i głupota leją się wiadrami. Młode dziewczyny to chłoną, a potem wiele z nich musi właśnie do psychiatry, po receptę! Masakra – napisała dziennikarka.

Blanka Lipińska ostro komentuje doniesienia o ciąży. „Nie rozumiem świata, w którym przyszło mi żyć”

Lipińska nagrała na story swoje wyjaśnienie i przyznała, że została źle zrozumiana.

Jest mi bardzo przykro, że zostałam niezrozumiana przez bardzo wiele osób, odnośnie mojego story w piątku bodajże. Jest mi również bardzo przykro, że tak wiele osób dopowiedziało sobie coś do mojej wypowiedzi i wsadziło mi w suma słowa, których nigdy nie powiedziałam. Jest mi bardzo przykro, bo bardzo wiele osób z tego powodu poczuło się dotkniętych. Jest mi bardzo przykro, że w ten sposób funkcjonują social media – powiedziała Blanka.

Myślicie, że pisarka tym razem przesadziła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska rozpętała burzę po tym, jak powiedziała, że nie wyjdzie za Barona. Teraz tłumaczy: „To jest tylko podpis na dokumencie”

Blanka Lipińska pokazała METAMORFOZĘ łazienki – z kiczowatego wnętrza do eleganckiej łaźni

Blanka Lipińska WYJAWIŁA datę premiery drugiej części filmu „365 dni”

Blanka Lipińska cała na czarno.

Blanka Lipińska, fot. Baranowski/AKPA.

Blanka Lipińska w krótkiej mini na ściance.

Blanka Lipińska, fot. Baranowski/AKPA.

Blanka Lipińska w eleganckiej sukience.

Blanka Lipińska, fot. Podlewski/AKPA.