Blanka Lipińska (35 l.) i Aleksander Baron (36 l.), ku zaskoczeniu fanów, rozstali się. Chociaż ich związek wydawał się być bardzo udany, niestety, coś ich poróżniło. Autorka „365 dni” w najnowszym wywiadzie dla „Party” uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich relacji.

Baron chwilę po rozstaniu z Blanką Lipińską założył konto na Tinderze? Muzyk wyjaśnia

Blanka Lipińska w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Baronem

Blanka Lipińska przyznała, że Baron dobrze sobie radził z tym, jaki sukces odniosła. Zdradziła, że nie we wszystkim się zgadzali.

Alek jest bardzo poprawny, dyplomatyczny, nie pokazuje zbyt wiele i nie wpuszcza obcych do swojego świata. W nim jest inna mądrość. Jako mężczyzna z moim sukcesem radził sobie wyjątkowo dobrze. Połączyło nas jedno: oboje mieliśmy nietuzinkowe spojrzenie na życie i świat. Wychowaliśmy się w polskiej kulturze, ale nie do końca zgadzaliśmy się z jej założeniami. Jako para nie zawsze zgadzaliśmy się we wszystkich kwestiach, ale… teraz nie ma to już żadnego znaczenia.

Pojawiły się NOWE fakty dotyczące rozstania Blanki i Barona. Co się wydarzyło?

Blanka, która wybrała się na wakacje do Egiptu, powiedziała, że może tam liczyć na wsparcie bliskich.

Mieszka tam bardzo dużo Polaków, z którymi się przyjaźnię, i ten czas spędziłam z nimi. A na kogo mogła liczyć w trudnych chwilach? Miałam znajomych z Al-Dżuny, doleciała do mnie moja stylistka fryzur Agnieszka, więc na brak towarzystwa nie mogłam narzekać. Byłam też w kontakcie z menedżerką, terapeutką i rodziną. Z taką ekipą, realną i wirtualną, nie było mowy o samotności.

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym zdjęciu.

Blanka Lipińska i Baron. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

 

Baron miał lecieć z Blanką do Egiptu. „Czekała na niego na lotnisku”

Gwiazda w rozmowie z „Party” zapewniła, że nadal wierzy w prawdziwą miłość.

Popatrz na moich rodziców – są razem 40 lat! Przetrwali w życiu różne burze i są dla mnie najlepszym przykładem, że prawdziwa miłość istnieje.

Zakochana para - Blanka Lipińska i Alek Baron.

Blanka Lipińska i Alek Baron Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Tak zmieniła się Blanka Lipińska - autorka kończy 35 lat.

Blanka Lipińska, fot. Gałązka/AKPA.

Blanka Lipińska na ściance

Blanka Lipińska/fot. AKPA