Blanka Lipińska opublikowała na Instagramie zdjęcie na którym waży o 30 kilogramów więcej. Zdradziła, jak schudła.

Blanka Lipińska o swoich słabościach: To jest mój największy problem życiowy

Blanka Lipińska schudła 30 kilogramów

Blanka Lipińska to autorka hitowego „365 dni”, jest także aktywną użytkowniczką social mediów. Na swoim Insta Story opublikowała zdjęcie, na którym waży 30 kilogramów więcej. Jak schudła i jak udaje jej się utrzymywać wagę?

Blanka Lipińska o swoich słabościach: To jest mój największy problem życiowy (VIDEO)

Sekret jest prosty – przestańcie żreć! Sprawdźcie jak duży macie dzienny wydatek kaloryczny, a później zwyczajnie dostarczajcie ich mniej niż spalacie. To się nazywa redukcja 😉 Proponuje jednak udać się do dietetyka-ja jestem na diecie od dziesięciu lat i uczyłam się wszystkiego sama (metodą prób i błędów). Będzie szybciej i zdrowiej, jak skorzystacie z rad specjalisty – zdradza Blanka.

Operacje plastyczne Blanki Lipińskiej

Oprócz zrzucenia wagi, Blanka Lipińska nie ukrywa, że poddała się kilku zabiegom medycyny estetycznej:

Kości policzkowe, czyli chyba zabieg wolumetrii mam zrobiony. Mam też zmieniony kształt żuchwy ze względu na to, że tu się nie da spalić tłuszczu, no bo jak. Zmieniłam też kształt brody” – mówiła Lipińska w sieci. „Ciężko jest być kobietą, która nie ma w ogóle piersi. To atrybut kobiecości. A ja chciałam je mieć. Uzbierałam pieniądze i je sobie kupiłam – zdradziła w wywiadzie dla Vivy.

Blanka Lipińska o opalaniu topless: Muszę wyjeżdżać do Barcelony, żeby się normalnie opalać