Blanka Lipińska (35 l.) pół roku temu potwierdziła, że jej związek z Baronem (37 l.) się zakończył. Para przez jakiś czas ukrywała swoją relację, ale po czasie postanowili ujawnić, że są razem. Niestety nie przetrwali próby czasu. Co jakiś czas pojawiają się plotki, że dali sobie jeszcze jedną szansę. Lipińska skomentowała te rewelacje. Co powiedziała?

Blanka Lipińska wspomina Barona na Instagramie: Chyba będzie do tego potrzebny

Blanka Lipińska i Baron – wrócili do siebie?

Blanka Lipińska i Aleksander Baron byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Chętnie publikowali wspólne fotki na Instagramie i opowiadali w mediach o szczegółach relacji. W październiku zeszłego roku pojawiły się jednak kłopoty w raju a media zelektryzowała wiadomość o tym, że się rozstali.

Pisarka po czasie przyznała jednak, że pozostają w przyjacielskich relacjach. Pojawiły się jednak plotki, że wrócili do siebie!

Blanka Lipińska i Baron znowu są razem? Siedzieli obok siebie przy stole!

Powodem sensacji była gitara, która odbijała się w okularach przeciwsłonecznych Blani. Natychmiast zaczęły się spekulacje, że ex para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę na związek i ponownie utrzymują relację w sekrecie. Lipińska na Insta Story skomentowała te doniesienie i rozwiała wszelkie wątpliwości.

Usłyszałam dzisiaj fragment porannego programu RMF Maxx. Panowie dopatrzyli się wczoraj w moich okularach  przeciwsłonecznych, które Wam pokazywałam, tamtej oto gitary. Słuchajcie ta gitara stoi tam od sierpnia. Faktycznie dostałam ją od Alka, bo mega pasuje mi na kredensie – zaczęła Lipińska.

Blanka Lipińska komentuje plotki o powrocie do Barona.

Blanka Lipińska komentuje plotki o powrocie do Barona. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska przyznała, że gitarę dostała w prezencie od Alka, który nawet nauczył ją kilku chwytów. Zdementowała jednak, że do siebie wrócili.

Nie, nie zaczęłam grać ani nie, nie ma sensacji. Ta gitara po prostu sobie tam stoi jako rzeźba. Pewnie już się cztery razy rozstroiła i nie dałoby się na niej zagrać, ale może ją nastroję i wtedy pokażę Wam – bo potrafię, zostałam nauczona – dodała.

Myślicie, że mogliby jeszcze do siebie wrócić?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska wyśmiana za swoje stare zdjęcia. Odpowiada: „Byłam chyba najbardziej „porobiona” ever”

Blanka Lipińska PRZEROBIŁA pokój, który należał do Barona

Blanka Lipińska w PIERWSZYM wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Zdradziła, jaki był i w czym się nie zgadzali

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym zdjęciu.

Blanka Lipińska i Baron. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska z Baronem spędzają razem wakacje.

Blanka Lipińska z Baronem spędzają razem wakacje. Fot.Instagram:blanka_lipinska.

Baron z Blanką Lipińską w windzie.

Blanka Lipińska, Baron, fot. Instagram/blanka_lipinska.