Blanka Lipińska odkąd weszła do show-biznesu, bardzo się zmieniła z wyglądu. Jej stare zdjęcia robią furorę w sieci. Można zauważyć, że pisarka mocno ingerowała w swój wygląd.

Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcie

Blanka Lipińska zdradziła, jak radzi sobie z dietą w trakcie świąt: „Drugi dzień WIELKIEGO żarcia”

Blanka Lipińska wczoraj opublikowała zdjęcie z 2013 roku z Janem Błachowiczem. Napisała, że trzyma za niego kciuki przed walką. Gwiazda chyba przyniosła mu szczęście, bo dzisiaj w nocy pięściarz obronił pas mistrza wagi półciężkiej federacji UFC.

Blanka Lipińska PRZEROBIŁA pokój, który należał do Barona

Opublikowane zdjęcie przez Lipińską pochodzi jeszcze z czasów, kiedy pracowała w KSW. Miała krótkie, czarne włosy i mocno podkreślone oczy. Internauci wyśmiali jej wygląd. Jak to Blanka, postanowiła odpowiedzieć na komentarze.

Takie info (dla tych wszystkich, co się srogo podniecili moją naturalnością na zdjęciu z Jankiem). Zdjęcie było zrobione w 2013 roku, gdy była chyba najbardziej porobiona „ever”. Nie dość, że miałam usta jak glonojad, to jeszcze nosiłam makijaż, jakbym szła na imprezę, więc niestety kochani znawcy „naturalnej urody” tym razem racji macie zero, idźcie zachwycicć się kimś innym – napisała Lipińska

Blanka Lipińska w Meksyku pozuje w bikini. Takiego stroju raczej sobie nie kupicie