Blanka Lipińska to bez wątpienia fenomen w polskim show-biznesie. Seria „365 dni” to jedna z najgłośniejszych, jak i najgorzej ocenianych polskich produkcji. Choć pierwsza część zdobyła nawet Złotą Malinę, nie powstrzymało jej to jednak przed zagranicznym sukcesem. Trylogia „365 dni” okazała się prawdziwym hitem w wielu krajach i zapewniła pisarce dostatnie życie. Dziś Blanka spędza czas na zagranicznych podróżach i organizowaniu instagramowych Q&A, na których fani muszą liczyć się z ciętym językiem celebrytki i tym, że nie przebiera w słowach i zawsze mówi to, co myśli.

Blanka Lipińska ma dentofobię. „Zęby robię w narkozie”

Blanka Lipińska ujawnia, jakie zabiegi medycyny estetycznej zrobiła

Blanka nigdy nie kryła się z tym, że jest dużą fanką medycyny estetycznej. Jakiś czas temu podczas Q&A z fanami przyznała, że trzykrotnie przeszła operację piersi, z czego pierwszy raz był powiększaniem, a kolejne dwa poprawkami. Prócz tego celebrytka wydała prawdziwą fortunę na swoją twarz i na swoim koncie ma już m.in lipolizę, zmianę kształtu brody, podniesienie owalu twarzy i żuchwy, zabieg podcięcia dziąseł oraz bonding zębów.

Teraz w nowym Q&A Lipińska zdradziła, że odpuściła sobie korzystanie z wypełniaczy oraz bardziej „hardkorowe” zmiany. Zamiast tego 38-letnia celebrytka stara się zachować młodzieńczy wygląd botoksem i nowoczesnymi sprzętami:

Po mojej wolumetrii to już nie ma nawet śladu. Aktualnie mam zrobiony tylko botoks, wypełnione skronie kwasem i usta w fazie robienia, to wszystko. Resztę we wrześniu „rozpuścił” renuvion. Mówiłam to kilka tygodni temu. Razem ze swoją doktor wdrożyliśmy plan naprawczy, który nie obejmuje żadnych wypełniaczy, więc efekt co jest teraz to nowoczesne maszyny, lasery i takie tam – ujawniła.

Blanka Lipińska przeszła TRZECIĄ operację piersi! Konieczny był pilny zabieg

IG: blanka_lipinska

pasekkozak

Blanka Lipińska pierwszy raz pokazała partnera!

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, Małgorzata Lipińska, Grzegorz Lipiński, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

IG: blanka_lipinska

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Łukasz Jemioł, Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, fot. Podlewski/AKPA

Forum

Forum