Brad Pitt wyraźnie nie lubi brata Angeliny Jolie, Jamesa Havena. James kilka razy rozmawiał z prasą na temat wagi Angeliny czy jej samopoczucia po śmierci matki. Bradowi nie podoba się, że Haven nie szanuje ich prywatności, być może chcąc znaleźć się w centrum uwagi.

– Brad wie, jak blisko są ze sobą Angie i James. Ale gdy tylko próbuje utrzymać życie z Angie z dala od światła reflektorów, James mówi o nich, przez co Brad aż się gotuje. Czuje, że James nie powinien paplać o szczegółach związku z Angeliną – mówi osoba bliska aktorowi.

Przypomnijmy. Haven wiele razy wypowiadał się o charakterze swojej siostry, a także, jeśli by to kogoś interesowało, o sobie. Komentował wagę Angeliny, uzasadniając ją śmiercią matki. Nie zamierzał także milczeć o sprawach rodzinnych. Wiele razy mówił, jak zły jest ich ojciec, przytaczał sytuacje z dzieciństwa.

Jednym z jego ulubionych tematów było także opowiadanie o więzach, jakie łączą go z siostrą. Zawsze podkreślał, jak ważna jest jej decyzja przy wyborze partnerki. Często mówił o miłości, jaką darzy Jolie i o tym, jaką jest wspaniałą kobietą.

Gdy zaczęto zarzucać mu zbyt dużą otwartość i bycie marionetką siostry, próbował się wybronić. Zamiast tego poruszył temat związku Angie i powiedział jeszcze więcej. Widocznie prywatność ukochanej siostry nie jest tak ważna, jak odrobina sławy i pieniędzy. Ciekawe tylko, jak długo jeszcze Brad to wytrzyma.

Wszystkie wypowiedzi możecie przyczytać tutaj – Brat Angeliny Jolie mówi, Angelina Jolie ma gadatliwego brata.