Oczy świata zwrócone są w stronę  44-letniego Kanye Westa i jego nowej słynnej dziewczyny, rosyjskiej top modelki 35-letniej Iriny Shayk. Jednak wszyscy zapominają, że jedna z najgorętszych kobiet naszego globu była przez lata w związku z… jednym z najgorętszych facetów – 46-letnim aktorem Bradley’em Cooperem. Amerykańskie media z utęsknieniem czekały na reakcję gwiazdy na nowy związek swojej eks. I się doczekali, a przy okazji i my.

„Bradley będzie w pełni wspierał każdego, kogo Irina wybierze na partnera — chce tylko, żeby była szczęśliwa. Bradley i Irina są nie tylko w dobrych relacjach jako rodzice, ale także są bliskimi przyjaciółmi i dzielą się ze sobą bardzo osobistymi przemyśleniami”, skomentowała jedna z bliskich osób Bradley’a Coopera.

Tak zareagowała Kim Kardashian na romans Kanye Westa i Iriny Shayk

Jak widać nie ma afery i skandalu. Aktor i modelka mają dobrze wypracowaną relację opierającą się na obopólnym szacunku i miłości do wspólnego dziecka. Tylko pozazdrościć!

Kanye i Irina to poważna sprawa?

Okazuje się, że Irina Shayk i Kanye West romansowali już wcześniej. Zanim raper związał się z Kim Kardashian, dlatego wiele osób z bliskiego środowiska nie jest zaskoczona. Kanye West zaczął odzywać się do Iriny na początku wiosny (w lutym zostały złożone papiery rozwodowe), więc raper nie czekał zbyt długo, by zacząć coś nowego.

Kim wyznaje mu miłość, a Kanye spędza wakacje we Francji u boku top modelki

Aktualnie związek modelki i byłego Kim Kardashian można określić jako luźny i bez większych zobowiązań. Jednak z akceptacją Kim i zielonym światłem od Bradley’a, może przerodzi się w coś poważnego?

Bradley Cooper i Irina Shayk fot. / Backgrid USA / Forum

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką fot. / Backgrid USA / Forum

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów - nie wyglądał na zachwyconego.

Kanye West przyłapany przez fotoreporterów – nie wyglądał na zachwyconego. Fot.Forum/Backgrid USA.