Tę wakacyjną przygodę Gigi Hadid napewno na długo zapamięta! Zamiast na wycieczkę na Kajmany supermodelka trafiła do aresztu, bowiem w jej bagażach znaleziono narkotyki.

Gigi Hadid aresztowana za posiadanie marihuany

Gigi Hadid „podróżowała z marihuaną zakupioną legalnie w Nowym Jorku na podstawie licencji medycznej”, gdy została aresztowana na Kajmanach, informuje jej przedstawicielka w wywiadzie dla E! News. Nie stawia się jej żadnych dalszych zarzutów.

Gigi Hadid lansuje trend z końca lat 90. Nawet ona go nie dźwiga?

10 lipca supermodelka wyruszała na wycieczkę z przyjaciółkami na Kajmany, gdy została aresztowana na lotnisku Owen Roberts International Airport.

Według lokalnej gazety Cayman Marl Road, tuż po przylocie prywatnym samolotem Hadid i jej przyjaciółki prywatnym samolotem, celnicy rzekomo znaleźli „ganję i narzędzia służące do jej spożywania” w ich bagażach.

Leo DiCaprio wciąż spotyka się z Gigi Hadid, a jej były, Zayn Malik randkuje… z Seleną Gomez

Hadid i jej przyjaciółka zostały wtedy aresztowane pod zarzutem „podejrzenia importu marihuany oraz importu narzędzi służących do jej spożywania” – informuje źródło, dodając, że następnie zostały przewiezione do aresztu, skąd zostały zwolnione za kaucją.

Dwa dni później, 12 lipca, Hadid i jej przyjaciółka zostały oficjalnie oskarżone podczas rozprawy sądowej, gdzie przyznały się do winy i obie zostały ukarane grzywną w wysokości 1000 dolarów – informuje Cayman Marl Road. Nie stawia się im żadnych dalszych zarzutów.

A jednak! Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid są razem

„Podróż Gigi odbywała się z marihuaną zakupioną legalnie w Nowym Jorku na podstawie licencji medycznej” – mówi przedstawicielka modelki dla E! News. „Od 2017 roku jest ona również legalna do użytku medycznego na Wielkich Kajmanach. Jej przeszłość jest czysta i cieszyła się resztą czasu spędzonego na wyspie”.

E! News próbowało skontaktować się z władzami, ale nie otrzymało odpowiedzi. Wydaje się, że Hadid próbuje przejść do porządku dziennego po tej sprawie prawnej, publikując zdjęcia ze swojego tropikalnego wypoczynku w mediach społecznościowych.